Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Interfejs diagnostyczny Octavia II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Interfejs diagnostyczny Octavia II

    Witam,

    chciałbym aktywować w aucie kilka funkcji, nie znalazłem jednak nigdzie jednoznacznej odpowiedzi na ten temat. A mianowicie chciałbym kupić interfejs diagnostyczny do Skody Octavii II 2.0 TDI, silnik BKD, rok 2007. W przypadku starszych aut i linii KKL nie było problemu z takim interfejsem, tak do tego auta z linią CAN nie mogę nigdzie takiego interfejsu znaleźć, który działałby z programem VCDS. Są jedynie interfejsy na allegro działające pod program commander, ale nie ma do nich żadnych instrukcji jak przeprowadzić kodowanie modułu komfortu, dlatego mnie one nie interesują.

    Na wstępie dodam, że interfejs ma służyć prywatnie i praktycznie jednorazowo do kodowania kilku funkcji. Dlatego nie interesują mnie profesionalne interfejsy za kilkaset i kilkatysięcy złotych.

    Na stronie viaken, znalazłem skaner VSCAN VAG MINI za 119 zł (Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji). Co o nim sądzicie? Głównie chciałem aktywować doświetlanie zakrętów, opuszczanie lusterek przy wrzucaniu biegu wstecznego lub sprawdzenie błędów. Czy to urządzenie zda egzamin?

    Co mi jeszcze możecie polecić? Chciałbym wydać na interfejs ok 100 zł, z racji tego że użyję go tylko raz.

    Dziękuję i pozdrawiam

  • #2
    Jak chcesz go użyć tylko raz to nie lepiej zagadać kogoś z okolicy żeby ci zakodował to co potrzebne?
    Mój szatan

    Paweł

    Komentarz


    • #3
      Jestem z Warszawy, nie znam w okolicy nikogo kto byłby w stanie mi w tym pomóc i przede wszystkim jaki byłby tego koszt. Dlatego w pierwszej kolejności pomyślałem o jakimś niedrogim interfejsie, który sporadycznie mógłbym też wykorzystać do sprawdzania błędów gdyby zachodziła taka potrzeba.

      Komentarz


      • #4
        radek91 najlepiej by było zawitać na Spota, poprosisz a ktoś pewnie ci zakoduje brakujące funkcje.

        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

        Komentarz


        • #5
          A czy jest ktoś na forum kto mógłby mi pomóc i kilka funkcji zadokować? Na spota ciężko mi będzie się wybrać, wolałbym się z kimś umówić, podjadę w dogodnym terminie. Cenę uzgodnimy. Lokalizacja Warszawa (Bemowo), ewentualnie Radom (któryś weekend).

          Komentarz


          • #6
            Czy ten interfejs ma mozliwosc wykonania logow? Potrzebuje zdiagnozowac notflauf. Chcialbym tez na przyszlosc kupic sobie interfejs diagnostyczny, ale nie wiem, jaki wybrac.

            Bede wdzieczny za pomoc.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X