Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie przebiegi nakręciliście po chiptuningu ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie przebiegi nakręciliście po chiptuningu ?


    2.0 TDi CR 170KM CEGA
    Po tym jak po akcji serwisowej wykastrowali mi auto, zdecydowałem na zrobienie nowego oprogramowania. Mam przebieg ok 150kkm i się zastanawiam czy jest to dobra decyzja. Majster powiedział, że zrobi ok 200-210KM. Nie wiem jak to się na do żywotności silnika, czy warto się za to zabierać. Czy są jakieś przesłanki ku temu aby nie robić programu? No i najważniejsze, ile nakręciliście "km" po chiptuningu i czy mieliście jakieś problemy wynikające z niego?

  • #2
    Zamieszczone przez karolsky Zobacz wpis
    2.0 TDi CR 170KM CEGA
    Po tym jak po akcji serwisowej wykastrowali mi auto, zdecydowałem na zrobienie nowego oprogramowania. Mam przebieg ok 150kkm i się zastanawiam czy jest to dobra decyzja. Majster powiedział, że zrobi ok 200-210KM. Nie wiem jak to się na do żywotności silnika, czy warto się za to zabierać. Czy są jakieś przesłanki ku temu aby nie robić programu? No i najważniejsze, ile nakręciliście "km" po chiptuningu i czy mieliście jakieś problemy wynikające z niego?
    W OI 200k km po chipie, w obecnym scoucie 150k km ;-)

    Garret

    -----------
    Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

    Komentarz


    • #3
      OII 2.0 TDI program zrobiony przy 60 tyś , w styczniu jak sprzedałem to było 236 tyś . Jedna wymiana sprzęgła bo nie wytrzymało
      ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
      mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

      Komentarz


      • #4
        Ja dzisiaj zrobiłem moda. Wyszło 211,7 KM i 424,4 Nm. Mam nadzieję, że pojeździ równie długo jak wasze

        Komentarz


        • #5
          Jak odczucia?? ...duża różnica?? Sam się zastanawiam, a też mam CEGA...

          Komentarz


          • #6
            dpfa wyciął przy okazji czy zostawił??

            Komentarz


            • #7
              Dpf został, w serii było 190KM, więc wielkiej różnicy nie ma, ale czuć, że jest mocniejsza.

              Komentarz


              • #8
                Ja zrobiłem ponad 50 tys. km w BMN po programie i usunięciu DPF i wszystko OK.

                Komentarz


                • #9
                  Ja zrobiłem jakieś 18tys jak narazie, bo mało jeżdżę chociaż raczej ostro. Wielu zwykłych mechaników twierdziło, że dla silnika tsi wzrost mocy bez zakuwania o prawie 50% to szybka śmierć, jakoś nie wydaje mi sie

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X