Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Światła LED do oprawek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Światła LED do oprawek

    Witam.
    Ma ktoś pomysł do czego włożyć paski LED i jak przeciągnąć kable?
    Interesuje mnie takie coś Strony nie znaleziono - Przeróbki Xenon LED | Sklep z led Bi Xenon lub Światła do jazdy dziennej LED modułowe V2 - Soczewki samochodowe HID BI XENON. Chciałbym to wrzucić w atrapę między światła przeciwmgielne (halogeny). Potrzebuje w jakąś płaską oprawę to wrzucić żeby nie zamokły i przede wszystkim żeby nie parowały. Macie jakiś pomysł? Jakby to zrobić, żeby się nie narobić a był efekt? - 2 paski 10cm max wrzucić w to miejsce zaznaczone na zdj. skoda_octavia_liftback_135_281_head.jpg
    Skoda Octavia II Kombi: Ambiente 2.0 TDI 140KM

  • #2
    bojlas oto kilka wytycznych do świateł dziennych:

    Świateł dziennych można używać zamiast obowiązkowych świateł mijania w warunkach normalnej przejrzystości powietrza, od świtu do zmierzchu. Na kloszu lampy musi widnieć nieusuwalne oznaczenie homologacji E oraz RL.
    Lampy do jazdy dziennej muszą być zainstalowane:
    • Symetrycznie względem osi pojazdu
    • Na równej wysokości
    • W odległości od ziemi do dolnej krawędzi lampy minimalnie 25 cm, od ziemi do górnej krawędzi maksymalnie 150 cm
    • Odległość między lampami mierzona od wewnętrznej krawędzi nie może wynosić mniej niż 60 cm, chyba że szerokość pojazdu jest mniejsza niż 130 cm - wtedy odległość minimalna wynosi 40 cm
    • Lampy nie mogą wystawać poza boczny obrys pojazdu lub być zamontowane dalej niż 40 cm od niego
    • Lampy włączają się automatycznie po ustawieniu urządzenia zapłonowego w pozycji umożliwiającej uruchomienie silnika (lub po jego uruchomieniu)
    W przypadku włączenia świateł mijania światła dzienne mają zostać samoczynnie wyłączone. Ponadto (co ważne), w samochodach rejestrowanych po raz pierwszy po 31 grudnia 2009 roku, światła pozycyjne tylne, światła obrysowe przednie, boczne i tylne oraz oświetlenie tablicy rejestracyjnej nie mogą włączać się razem ze światłami dziennymi. W pojazdach rejestrowanych do 31 grudnia 2009 roku dopuszcza się zainstalowanie świateł do jazdy dziennej w taki sposób, że włącza się również oświetlenie pozycyjne oraz tablicy rejestracyjnej.

    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

    Komentarz


    • #3
      Lub olać system i włączyć dzienne na halogenach z przyciemnioną mocą.
      Tak wiem że to niezgodne z przepisami
      Mój szatan

      Paweł

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Ciekavy Zobacz wpis
        Lub olać system i włączyć dzienne na halogenach z przyciemnioną mocą.
        Tak wiem że to niezgodne z przepisami
        Jeździłem tak 6 lat

        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez gradek Zobacz wpis
          Jeździłem tak 6 lat
          Dlatego bym Ci to wypomniał
          Mój szatan

          Paweł

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X