Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Popełniłem chiptuning po 340kkm

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Popełniłem chiptuning po 340kkm

    Hej, z racji tego że przebieg już fajny i robię dużo rocznie - a ostatnio postanowiłem się uaktywnić na spotach i forum, bo nigdy jakoś pierwszą moją wybranką Octavia nie była

    Postanowiłem przy okazji zrobić jej chiptuning, mały rekonesans na śląsku i dowiedziałem się żeby uderzać lokalnie do Marcina z firmy Cinsoft jako specjalisty w dziedzinie. Notabene poleca go też Skoda Kolasińscy w Gliwicach gdzie na codzień serwisuję auto.

    Przy okazji chiptuningu postanowiłem przeglądnąć EGR i zaślepić to ustrojstwo Wyszło mi po diagnozie wstępnej że wtryski działają dobrze, natomiast turbo przeładowuje w niektórych zakresach - odpowiedziałny był nagar oraz mój Eco-Driving :P więc teraz się muszę oduczyć.

    Tak czy siak na rolkach wyszło że z mojego BXE, notabenę 2 silnik, pierwszy zmieniony przy 180tyś ( korbowód/panewki) zrobił zdrowe 114PS w serii, po chipie i EGR wynik 143PS, 310nM, sprzęgło wymieniałem w Październiku na nowy dwumas także zobaczymy ile pociągnie

    Dla chętnych jeszcze wykresy w załączniku, co do ceny to myślę że każdy się dogada jeśli chciałby też.. ja mogę powiedzieć jak mi poszło ale to na prv


    Przed.jpgPo.jpg
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X