Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Felgi do Octavii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Felgi do Octavii

    Witam wszystkich.
    Mam zamiar kupić felgi aluminiowe do Skody Octavii kombi 2006 2.0 tdi.
    Otóż znalazłem następujące felgi:
    5x112 17 cali 7.0 szerokość ET 43. Czy będą one pasować do opony 225z45r17 oraz do Skody?
    5x112 18 cali 8.0 szerokość ET 39. Czy będą one pasować do opony 225z45r18 oraz do Skody?
    5x112 18 cali 8.0 szerokość ET 45. Czy będą one pasować do opony 225z45r18 oraz do Skody?
    Dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam
    Kup teraz na allegro.pl za 1 799,00 zł - 668 BIAŁE FELGI 17 5x112 AUDI SEAT SKODA VW (6754397073). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

  • #2
    pvince18 na te felgi z aukcji uważaj. Sądząc po opisie mają one rozstaw śrub 5x100

    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

    Komentarz


    • #3
      Rozumiem, lecz przyjmijmy że rozstaw śrub będzie 5x112.
      Czy wszystkie które wymieniłem będą pasować do Octavii oraz do opon?

      Komentarz


      • #4
        Opony o szerokości 225 będą nadawać się na felgi 7 i 7,5". Na 8 calach będzie już delikatny naciąg i felga nie będzie chroniona, więc łatwiej uszkodzić ranty.
        Rozmiar opony do koła 17" to 225/45, do koła 18" 225/40.
        Koło 18" z ET 51 jakie jest oryginalnie, jest ciut schowane. Można zmniejszyć ET o jakieś 5 mm z przodu i 15 mm z tyłu. Także z przodu ET 45 będzie na styk, z tyłu 39 będzie na styk (ale przód już będzie wystawał). Przy 17" nie orientuję się.

        GARAŻ

        Komentarz


        • #5
          Moze i ja się podłaczę pod temat. Dopiero zobaczyłem, ze jest taki temat w Octavia 2
          Zastanawiam się nad nowym zestawem na lato. Chciał bym kupić alufelgi i nowe oponki. Z racji, że moja lymuzyna jest czarna, zastanawiam się nad czarnymi alusami, co wy na to? Tylko zastananwiam się nad trwałoscią tego koloru, ktos mi mówił, że mogą dosta cplam czy jak tam... zastanawiam się też co się stanie przy ewentualnej ocierce, czy z pod wierzchniej warstwy czarnej farby wyjdzie srebrne aluminium? Bee wdzieczny za wszelkie rady. Póki co obserwuję taki zestaw:
          felgi
          Oponeo » DEZENT TD dark 6,00x15 5x112,00 ET47,00

          opony
          Oponeo » Kup Pirelli P1 Cinturato Verde 195/65 R15 91 H

          Jak to widzicie? Będę wdzieczny za każde rady.

          Komentarz


          • #6
            Moim zdaniem jak masz czarna fure i do tego chcesz dorzucić czarne felgi to one się zgubią optycznie i nie bd żadnego "łał" ale to jest tylko moje zdanie.
            Ja do mojej OCTI zakupiłem 18' od RS
            Co do opon to nie żałuj kasy i klasę na przyczepność to tylko A. Polecam DUNLOP SP Sport Bluresponse

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X