Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 kombi eibach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O2 kombi eibach

    Witam!Koledzy poradźcie do octavii 2 kombi jak włoże sprężyny eibach od wersji nie kombi...? Przód myślę taki sam w obu wersjach...co z tyłem będzie co się stanie jak podziała ta wymiana?

  • #2
    Wejdź do mnie w temat masz na ostatnich zdjęciach po zmianie na eibach.

    Komentarz


    • #3
      Mi chodzi o inna rzecz... co się wydarzy jak do kombi wsadzę sprężyny od sedana..?

      Komentarz


      • #4
        Po zwojach jakby o 1 więcej w eibach od sedana niż mój ori kombi, długość sama sprężyny 1 i 2 nie jest mi znana oraz różnica twardości tuningowej sedan-kombi...nie wiem czym poskutkuje taka modyfikacja jakby się przytrafiła... muszę trochę swój "tapczan" obniżyć w dobrych pieniądzach mam okazje wziąć komplet od sedana spręzyn i amorów kayaba do tego..tyle że mam kombi.. wole zapytać niż walnąc gafę...

        Komentarz


        • #5
          Ja chce właśnie w drugą stronę iść mam liftbacka z lpg, widze na stronie eibacha ze można teraz na sztuki kupować, chciałbym włożyć przód od sedana tył z kombi zeby był lekki klin, ale jednocześnie aby charakterystyka zawieszenia była zbliżona. Chcę też zamontować amorki KYB ultra sr. Bo jakoś nie widzi mi sie zakładać Lejs......20 na sam tył, jak zmieniac to komplet tym
          bardziej ze moja ma już 160kkm

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X