Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dywaniki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dywaniki

    Witam,
    szukam sklepu internetowego gdzie zakupię dywniki welurowe ORYGINALNE do skody OCTAVIA II FL COMBI
    ktoś coś wie?!

  • #2
    404 - Skoda
    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
    =================================================

    Komentarz


    • #3
      standard a prestige czym się różnią?
      ma ktoś jedna z nich zebym mogł zobaczyc real foto?

      Komentarz


      • #4
        Prestige mają obszycie do okoła materiałowe z tasiemki. Standard jest dookoła "obrzucony" nicią.

        Komentarz


        • #5
          Ja w aso jakieś dwa miesiące temu płaciłem za komplet ca. 150zł.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Pawelt Zobacz wpis
            Prestige mają obszycie do okoła materiałowe z tasiemki. Standard jest dookoła "obrzucony" nicią.
            To jedyna różnica? Czy czasem prestige nie są grubsze? W opisie dają:
            "Wykonane z tkaniny poliamidowej o podwyższonej jakości."

            Komentarz


            • #7
              Dłużej będą się wycierac i "ugniatac" ale piach z nich odkurzyć.... masakra. Mają gesciej włosie niż standardowe bo jest większa gramatura. Niby dywanik odkurzony a uderzysz w niego końcówką i nadal sypie się piach.
              Była O2 RS 190 km / 436 Nm
              Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

              Komentarz


              • #8
                Mam dwa komplety dywaników gumowych, pierwsze na zimę a drugie na lato. Zmieniam je równolegle do zmiany opon. Tak mniej więcej. Zimowe, wiadomo, z głębszymi brzegami. Na lato nie jest to aż tak bardzo potrzebne. Zastanawiam się jeszcze nad zakupem welurowych na lato. Tylko czy welurowe będą tak do końca praktyczne? Tematyka dywaników jest dosyć szeroka, na Jakie dywaniki do samochodu? • Blog motoryzacyjny sklepu internetowego nocar.pl zostało to fajnie wyjaśnione i opisane.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X