Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Swap hamulce 312

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Swap hamulce 312

Pytanko jakie tarcze i czy sa takie zeby były 312mm, 5x112, otwor 57.1 jak do octavii 2 2.0tdi 140KM?Bez wymiany zwrotnicy..tylko jarzma, zaciski zostają..

Zdaje się że jeżeli masz tarcze 288 to wymiana tylko zacisków z jarzmami. Ale ja w sumie nie wiem, ktoś mądrzejszy musiałby się wypowiedzieć.

Komentarz

Swoją drogą to bardzo Ciekawa sprawa, jak to jest z tymi zaciskami? Ktoś przerabiał temat?
      Bo przeglądałem forum to nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć - czy jak są hamulce 288 to wystarczy zmienić tylko jarzma od 312 czy jednak trzeba wymienić kompletne zaciski z jarzmami?

Komentarz

marwoo, tylko jarzma, zaciski pozostają, wymieniałem u siebie w ubiegłym roku

Maciek
        terminarz trójmiejskich spotów klubowych
        Zapraszamy....

Komentarz

klarus Super! Świetna informacja, chyba sam tak zrobię
          A tył może robiłeś? bo chyba jest tak samo że tylko jarzma są potrzebne reszta p&p.

Komentarz

marwoo, tyłu nie ruszałem... także ktoś inny niech się wypowie...
            z przodu za radą mechanika wymieniłem jeszcze przy jednej robocie przewody hamulcowe na te w oplocie stalowym

Maciek
            Zapraszamy....

Komentarz

klarus A orientujesz się może czy od Golfa MK5 GTI, A3 8P, Leon II będzie pasowało do O2 FL? Zdaje się że to ta sama platforma - ale wole się upewnić.

Komentarz

Z tego co czytam przeglądając ogłoszenia to tak...

Maciek
                Zapraszamy....

Komentarz

Zamówione Udało mi się dostać jarzma do przodu 312 i 286 na tył w dobrej cenie więc miejmy nadzieję że tył podejdzie. Co prawda tył zmieniany był rok temu więc będzie musiał zaczekać ale przód będzie przynajmniej uzbrojony.

Komentarz

Swoją drogą... Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak to jest że klocek do tarcz 288 i 312 jest taki sam? Nie powinien być większy czy coś?
                    Bo rozumiem że wtedy tarcza 312 lepiej odprowadza ciepło i jest przez to wydajniejsza?

Komentarz

Też planuje ten mod i mam pytanie:
                      - czy minimalny rozmiar felg pod 312mm to 16 cali? Mam zimówki na 15-stakch i jeszcze bieżnika trochę tam jest, następne zmienię na 16-stki.
                      - jakie tarcze mogę mieć z tyłu w SII FL 1.8 TSI CDAB 256 czy 272?

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Zamieszczone przez bikol Zobacz posta
                        - czy minimalny rozmiar felg pod 312mm to 16 cali? Mam zimówki na 15-stakch
                        No niestety 15 cali już nie podejdą.

Komentarz

Pracuję...
                        X