Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1,6 TDI greenline chip + inne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 1,6 TDI greenline chip + inne

    Witam,
    posiada ktoś z was silnik 1,6 TDI greenline i go modyfikował ? (tzn chip+ większy itc+ coś innego co by zwiększyło moc/moment ) jakie odczucia po modyfikacjach, plusy i minusy takich przeróbek. Idzie wiosna więc planuje małe zmiany odnośnie mojej FL-ki

  • #2
    Tak ja posiadam zrób dobrego chipa na 135-140 koni i 300 nm i wystarczy .A jak masz dużo kasy na wrzucenie w auto to stage 2 wywalić kata DPF i zrobić tłumik i kolektor na zamówienie +program .

    Komentarz


    • #3
      dużo nie dużo wszystko w granicach rozsądku .....i niewiedzy żony :P a tak na serio czy wydech z 2,0 tdi z modelu VRS podejdzie do 1,6 tdi i czy jest sens wymiany ?oczywiście po chipie na 140 KM
      Ostatnio edytowany przez ralph_Pulawy; 31182.

      Komentarz


      • #4
        Będę za niedługi czas robił u siebie moda (turbo hybrydowe down pipe wywalenie dpf ) gadałem z gościem można zrobić 170 km i 350 momentu bezpiecznego dla silnika .

        Komentarz


        • #5
          Dla 1,6 tdi? Chcialbym te plastikowe korby zobaczyc przy tych niutonach.135-140KM i ok 300 nm to maks dla tego silnika
          OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

          DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

          Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

          Komentarz


          • #6
            Wyjdzie korba bokiem, to wsadza 2.0TDI i po programie bedzie tyle ile tu po wsadzeniu kosztow swapa i sprzedazy starego motoru
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Czyli najbezpieczniej wychodzi 140 KM i 300nm, no cóż.... Dobre i to

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez ralph_Pulawy Zobacz wpis
                Czyli najbezpieczniej wychodzi 140 KM i 300nm, no cóż.... Dobre i to
                Dobre i to ? Ok 40% przyrostu po kucykach i 20% po Newtonach ? Masz apetycik jak na silnik od kosiarki.
                W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X