Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Żarówki h7

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Żarówki h7

    Witam planuję zakupić do o2 fl lepszej jakości żarówki o czystej białej barwie. Jeśli możecie podeslijcie foto jak świecą u was jak i producenta żarówek dzięki!

  • #2
    siema
    ja mam H7 Philips Vision Plus i całkiem znośnie świeca na prawie biało.Pamiętaj że soczewka daje mniej światła niż zwykły odbłyśnik

    Komentarz


    • #3
      Philips xtreme były najlepsze z moich "wyczynowych" H7.

      Komentarz


      • #4
        najlepsze są longlify, przynajmniej wytrzymują sporo czasu

        Komentarz


        • #5
          Są tylko trzy rodzaje H7:

          1. Świecą krótko, ale dobrze.
          2. Świecą długo, ale słabo.
          3. Świecą krótko i słabo.

          Innych nie ma.

          Komentarz


          • #6
            właśnie, że bywają pośrednie
            mam long lify jakies markowe (nie pamiętam jakie), nie jest to jasność tych wszystkich +procenty, ale w sumie świecą bardzo godziwie, lepiej na pewno niż standardowe h7.
            wcale nie mają żółtej poświaty jakiejś.
            zresztą prawda jest taka, że mocno biała barwa h7 nie sprawdza się w np. w deszczowe dni.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Januszwtdi Zobacz wpis
              Witam planuję zakupić do o2 fl lepszej jakości żarówki o czystej białej barwie. Jeśli możecie podeslijcie foto jak świecą u was jak i producenta żarówek dzięki!
              Polecam te:
              ]"]Error 404 - Zapodaj.net

              Kupuję w Brico. Za około 12 zł za sztukę.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                Wyglądają jak rasowy przedstawiciel kategorii nr 3. ;-) Z tak ciemną bańką zwyczajnie nie mogą być dobre. A że jakość słaba to nawet na tym zdjęciu widać: srebrna farba krzywo nałożona.

                W tym tekście jest nawiązanie do takich gniotów:

                Wymiana żarówek. Rodzaje, wybór, ceny. Na co zwrócić uwagę przy wymianie żarówek?

                Do autora tematu: Nie można podesłać sensownego foto "jak świecą", bo z najgorszych zrobi najlepsze coś co się nazywa ekspozycja.
                Ekspozycja (fotografia – Wikipedia, wolna encyklopedia)
                Ostatnio edytowany przez ; 44763.

                Komentarz


                • #9
                  W poprzednim aucie miałem założone takie Osramy: Żarówki samochodowe Osram H7 Night Breaker Laser

                  Według mnie jedna z lepszych propozycji do soczewki.

                  Czarna RSka: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-bwa-by-hering

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                    Wyglądają jak rasowy przedstawiciel kategorii nr 3. ;-)
                    No właśnie, że ja uważam, że nie pasują do żadnej kategorii, ale:

                    1 - ja nie mam soczewek.
                    2 - reflektory mam oryginalne i nowe.
                    3 - żarówki, które przedstawiłem świecą u mnie długo i dobrze.





                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis

                      3 - żarówki, które przedstawiłem świecą u mnie długo i dobrze.
                      A do czego konkretnie porównujesz to "dobrze"? Na przykład, tak dobrze jak te nightbreakery wyżej?

                      Komentarz


                      • #12
                        jak się sprawdziły, to ok - nie wszystko co ma nazwę musi być lepsze akurat.
                        choć jestem zdania, że na tym zdjęciu rzeczywiście niebieska ta bańka

                        ja polecam tungsramy generalnie, żarówki sensowne cenowo i dają radę.
                        teraz nie pamiętam jakiego LL mam, ale chyba właśnie ts, albo coś innego nie pamiętam szczerze mówiąc.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                          A do czego konkretnie porównujesz to "dobrze"?
                          Do zwykłych H7, które miałem wcześniej.

                          Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                          Na przykład, tak dobrze jak te nightbreakery wyżej?
                          Do takich nie mogę porównać bo nigdy nie wydam 94,80 na żarówki. To wg. mnie za dużo.

                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                          Komentarz


                          • #14
                            Tak myślałem. :-)

                            Po 4-5 zł są też dobre H7 w auchanie.
                            Ostatnio edytowany przez ; 44763.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                              Do takich nie mogę porównać bo nigdy nie wydam 94,80 na żarówki. To wg. mnie za dużo.
                              To na ile wyceniasz życie i zdrowie Twoje, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego?

                              Sorry ale żarówek nie kupuje się co miesiąc. Przerabiałem temat bezfirmówek wielokrotnie. Kosztują sporo mniej ale dużo częściej się palą. Suma sumarum wychodzi na to samo. W/w osramy kupiłem na początku zeszłego roku. W maju br. samochód sprzedałem i żarówki dalej świeciły bardzo dobrze a łatwego życia nie miały (w ciągu doby kilkanaście uruchomień silnika).

                              To, że według Ciebie żarówka świeci dobrze nie oznacza, że dla kierowcy przed Tobą też jest dobrze...

                              Uważam więc, że wydatek ok 100 zł na żarówki to w kontekście bezpieczeństwa nie jest mega wydatek.

                              Czarna RSka: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-bwa-by-hering

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez djhering Zobacz wpis
                                To na ile wyceniasz życie i zdrowie Twoje, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego?
                                Że niby jak mam żarówki za 25 zł to życie moje, moich pasażerów i innych kierowców jest zagrożone?
                                Żarówki za 100 dają Ci jakąś gwarancję bezpieczeństwa? Masz zniżkę na OC z tego tytułu?

                                A może Osram daje gwarancję, że ich produkt przepali się na parkingu przed sklepem i będziesz mógł natychmiast wymienić żarówkę?
                                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X