Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podwójny wydech

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podwójny wydech

    Hej wszystkim, szukałem w google ale nigdzie nie mogę znaleźć mianowicie chce w swojej Octavii II RS 1Z zrobić podwójny wydech. Zamysł mam taki żeby do "połowy" auta szła jedna rura która potem się rozgałęzia na dwie puszki i dwie końcówki wydechu po prawej i lewej stronie ( oczywiście wrzucę tam dyfuzor). Zastanawia mnie tylko czy się tak da zrobić. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji gdzie jest zbiornik paliwa (która by chyba lekko przeszkadzał). Zamysł mam taki żeby do "połowy" auta szła jedna rura która potem się rozgałęzia na dwie puszki i dwie końcówki wydechu. Z góry dziękuje za odpowiedź

  • #2
    Zbiornik paliwa masz pod tylną kanapą. Podnieś auto lub wjedz na kanał i wszystko będziesz widział

    Komentarz


    • #3
      W 2.0 TDI (nie wiem jak w innych ale pewnie podobnie) końcowy tłumik jest bodaj przed tylną belką i od niego już idzie tylko rura do samego zderzaka. Miejsce na rurę jest. Po prawej stronie auta, od spodu, jest duża plastikowa osłona, którą można odkręcić (plastikowe nakrętki) i powinno tam być miejsce na przeprowadzenie drugiej rury a może i tłumika (po co?). Znaczy musi być - w końcu jest wyjmowana zaślepka w zderzaku Dziś właśnie nurkowałem pod auto bo naszedł mnie dokładnie ten sam pomysł Jeśli komuś potrzebne to w 2.0 TDI średnica zew. rury to 60mm
      CFHC:
      140 HP-> 185 HP
      320 Nm -> 436 Nm

      Komentarz


      • #4
        Wpisz na allegro Skoda Octavia II RS ULTER SPORT masz gotowy zestaw.

        Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

        Komentarz


        • #5
          Dzięki za info! Bezpośrednio mi się nie przyda (CFHC nie mam u siebie puszki bezpośrednio przed końcówką wydechu - tak powinno być??) ale przynajmniej będę mógł pokazać magikowi od wydechów gdzie i jak ma zrobić Y-pipe. Niestety tłumikarza w mojej okolicy myślenie zazwyczaj boli
          CFHC:
          140 HP-> 185 HP
          320 Nm -> 436 Nm

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X