Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przyrosc mocy O2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przyrosc mocy O2

    Witam posiadam Octacie 2 FL 2.0 Tdi 140km (Nie wiem jaki sylbol silnika) . Chciałbym zrobić wyciągnąć z niej około 200-250 km . Orientuje się ktoś co bym musiał wymienić i jakie to będą szacunkowe koszta? Z góry dzięki .

  • #2
    Turbo, wtryski, Icek, wydech i program no i dwumas ze sprzeglem kleknie bo moment je zabije więc od wiec na miekko od 10000 w górę przy mocy 250, masz za duży rozstrzal. Wywalenie dpfu plus program i masz jakieś 180-190

    Komentarz


    • #3
      Intercooler już upatrzyłem , a podpowiedź mi jeszcze intercooler chyba będzie lepiej zmienić przed programem czy po?

      Komentarz


      • #4
        Nawet trzeba przed programem.

        Komentarz


        • #5
          A powiedźcie mi , jaką moc wytrzyma seryjny silnik 2.0 tdi 140 km? Tak aby go nie uszkodzić ??

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Klejdo07 Zobacz wpis
            A powiedźcie mi , jaką moc wytrzyma seryjny silnik 2.0 tdi 140 km? Tak aby go nie uszkodzić ??
            Każda modyfikacja może skończyć się awarią pieca, w serii mało rzeczy wychodzi, dopiero po modach pojawiają się cyrki często, przed czymkolwiek zweryfikuj sam silnik..Weż pod uwagę że przy modach o których mówisz zadymienie będzie dosyć spore, bo lane paliwem będzie ostro, a dopóki nie wstanie doładowanie za Tobą będzie czarno, i nie, nie ma bezdymnych auto z tdi przy takich modach, kopcą okrutnie i zapomnij o odpaleniu auta w garażu, po 1min masz komorę gazową.
            ANTY MECHANIK YT

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Klejdo07 Zobacz wpis
              A powiedźcie mi , jaką moc wytrzyma seryjny silnik 2.0 tdi 140 km? Tak aby go nie uszkodzić ??
              z doświadczenia Ci doradzę, zrób zwykły soft v1 i nic więcej nie ruszaj, bo zbrzydnie Ci te auto po takich modach bardzo szybko, a historii będzie tyle że sprzedasz to szybciej niż poskładałeś.
              ANTY MECHANIK YT

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Gość Zobacz wpis
                ...Wywalenie dpfu plus program i masz jakieś 180-190
                pełna seria (CFHC), z DPF`emOCTAVIA 140.jpg
                www.SPAmobile.pl

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X