Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Demontaż foteli i kanapy Octavia II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • koleś
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez gradek Zobacz wpis
    raczej splin-y. Jakie M nie pamiętam.
    Spline M10

    Zostaw komentarz:


  • Rafał Oskar
    odpowiedział(a)
    Trzeba bardziej dogiąć. Poprzedni właściciel pewnie eksploatował bardziej jedna ze stron. Albo miał złożone fotele i woził coś na jednej ze stron.

    Zostaw komentarz:


  • bordogran
    odpowiedział(a)
    gradek Rafał Oskar dzięki panowie tylna kanapa już zamontowana, potrzebny był jeden splin m10 i jeden torx 30 do odkręcenia oparć i tutaj pojawia się jeszcze moje pytanie, ponieważ zamontowałem tą kanapę i wszystko jest w porządku oprócz tego oparcia poniewaz jedno od góry odstaje, czy jest jakaś możliwość, że cos źle zrobiłem czy po prostu używkę która kupiłem było lekko przekoszona w załączeniu podrzucę zdjęcie jak to wygląda. PS: od dołu wszystko w porządku tylko góra jakby była przekoszona126823385_800983147415768_5938334589780730009_n.jpg

    Zostaw komentarz:


  • gradek
    odpowiedział(a)
    bordogran w fotelach raczej nie torxy, a raczej splin-y. Jakie M również nie pamiętam.
    Śruby na wierzchu. Wystarczy fotele przesuwać w skrajne położenia.

    Zostaw komentarz:


  • Rafał Oskar
    odpowiedział(a)
    Przednie - odkręcasz szyny i problem z głowy + wypinasz wtyczkę od poduszek.

    Tylna kanapa - po złożeniu foteli wszystko masz jak na dłoni + osłony nadkola wyciągana do góry.

    Torxów nie pamiętam bo raz to tylko robiłem

    Zostaw komentarz:


  • bordogran
    rozpoczął temat Demontaż foteli i kanapy Octavia II

    Demontaż foteli i kanapy Octavia II

    Witam,
    mam pytanie odnośnie mocowania fotela kierowcy, pasażera i całej tylnej kanapy, na jakie śruby są te elementy mocowanie, jakie torxy potrzebuję, ogólnie wszystko co potrzeba do demontażu siedzisk i czy jest gdzieś schemat w którym miejscu znajdują się
    Ostatnio edytowany przez bordogran; 51011.
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X