Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana zegarów w Octavia II na poliftowe??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zmiana zegarów w Octavia II na poliftowe??

    panowie niestety ale tak to już jest. nie wiem czy dostanę za to auto tyle ile chcę. wiem że to nie jest niska cena ale imho w czasach aut składanych z 2, przebiegach kręconych o 200kkm myślę że warto. nic nie ukrywam przy aucie, zresztą wszyscy auto znają i wiedzą jak wygląda itd. cenę zawsze można negocjować ale na pewno nie oddam tego auta za 30 kzł. za taką cenę to już wole sobie je zostawić i dalej marzyć o toyocie :roll:

    ale ogłoszenie jeszcze nie jest pewne w nast tyg. potwierdzę czy biorę toyę i czy skoda bedzie do oddania :wink:

    pozdrawiam!
    pozdro

  • #2
    Zmiana zegarów w Octavia II na poliftowe??

    Witam. Mam Octavie 2 z 2005 roku 1.9 TDI i zegary z małym wyświetlaczem w środku. Zegary sa obsrupane wiec nadaja sie do wymiany. Chciałem zapytac czy mozna wymienic zegary w Octavii 2 na te poliftowe?? Czy jest to technicznie wykonalne. Czy one zupelnie nie pasuja. Pozdrawiam wszystkich

    Komentarz


    • #3
      Jesli sie nie myle to zmienily sie niektore komendy po CAN'ie i w przypadku MAXI-DOT'a portokol komunikacji.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Robgold
        Jesli sie nie myle to zmienily sie niektore komendy po CAN'ie i w przypadku MAXI-DOT'a portokol komunikacji.
        Ja nie ma mam MAXI-DOT`a. Ale jestem ciekaw czy wymiary śruby pasują no i oczywiście czy eletronika da sie w ogóle podłączyć, tak żeby wyświetlacz (ten węższy działał)?

        Komentarz


        • #5
          wystarczy tylko poszukać w szukajce działu Szukam kogos kto zakoduje licznik (maxi dot) i tam jest wszystko opisane wymiary srub bd pasowały na bank :P
          Skoda OCTAVIA II by Marcin0201

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ght=marcin0201

          Komentarz


          • #6
            nie da się przełożyć ze względu na immobilizer, w O2 masz crypto 48, natomiast w FL już zupełnie coś innego. A Immo jest na jednej płytce drukowanej razem z resztą bebechów zegarów.
            Pozdrawiam
            Marcin

            Komentarz


            • #7
              wind71, możesz sobie przełożyć tylko na zegary ze swojego rocznika :szeroki_usmiech
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez piotrek_gdy
                wind71, możesz sobie przełożyć tylko na zegary ze swojego rocznika :szeroki_usmiech
                No trudno jak nie można to nie można.Nie będę się kopał z koniem. A taki piękny byłby wygląd. Prawie jak FL. No trudno. Tak jak postanowiłem będę musiał sobie wiosną wymienić moją O2 na Superba 2. Choć żal bo samochód najlepszy z tych co do tej pory miałem. 0 awarii, spala tyle co nic. Ale życie wymaga żebym miał "większego" i bardziej dostojnego, a A6 nie kupie bo znowu mi ukradną...... Zresztą Superb podoba mi sie bardziej niż mocno. Właśnie się czaje na takiego jednego w Ozorkowie.... Jest na allegro. Też z silnikiem 1.9.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez wind71
                  życie wymaga żebym miał "większego" i bardziej dostojnego
                  to kup RSa tak jak ja
                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                  Komentarz


                  • #10
                    ja nie mówię, że to całkowicie niemożliwe. W nowym tourze jakoś się dało
                    Pozdrawiam
                    Marcin

                    Komentarz


                    • #11
                      ... podbijając temat

                      Czy próbował ktoś zapakować szafę od RS-ki (OIIFL) do zwykłej OIIFL :?:

                      Tak dla przykładu taka szafa
                      Link

                      Po montażu "Bolera" oraz modułu "blu" czas przyszedł na wykończenie modów i zainstalowanie MAXI.

                      P.S. Adam - nie zamierzam kupować całej RS :wink:

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez mrfazi
                        Czy próbował ktoś zapakować szafę od RS-ki (OIIFL) do zwykłej OIIFL
                        mrfazi, a pomyślaleś, że w RSce zegary są inaczej skalowane niż w "cywilnej" O2 :?:

                        jest chyba też inny wsad zegarów, że nie wspomnę o nieco innym kaształcie zegarów poliftowych bo chyba ty masz przedliftowe? :wink:
                        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez piotrek_gdy
                          w RSce zegary są inaczej skalowane niż w "cywilnej" O2
                          ... dlatego pytam czy ktoś zrobił z powodzeniem taki przeszczep, na usprawiedliwienie dodam, że pomysł podsunął mi pewien bardzo znany klubowy trójmiejski specjalista od elektroniki samochodowej :szeroki_usmiech .

                          jest chyba też inny wsad zegarów, że nie wspomnę o nieco innym kaształcie zegarów poliftowych bo chyba ty masz przedliftowe? :wink:
                          Pewnie masz rację, ale posiadam wersję FL z 2009 :wink:

                          Komentarz


                          • #14
                            mrfazi, to bądź pionierem
                            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                            Komentarz


                            • #15
                              Kolega Rrobert w swojej Skodzie (2007 o ile pamietam) ma poliftowe zegary 843K lub 843M , bo był u mnie na pogaduchy.

                              Komentarz


                              • #16
                                Można schemat zmiany licznika z 2 na 2FL? Immo jeśli jest off w nowym liczniku to chyba dobrze - jeśli dobrze rozumiem nie będzie wtedy z tym problemu. Mam z maxi dot z 2008 roku ale nie gada z Amundsen+.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Będą gadać jak zmienisz kodowanie z BAP na DDP w amundsenie.
                                  Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Jakaś podpowiedź? Jedyne co znalazłem w internecie to, że radio gada tak a zegary po swojemu i zmienić tego nie idzie w modelu RNS-315 jaki posiadam.
                                    Ostatnio edytowany przez klukoks; 48484.

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X