Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy silnik 1.6 TDi CAYC jest juz rozgryziony pod chipa?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Generalnie w kwocie ktora podales, szanujace sie zaklady robia program do CAY, wiec gdzie tam wywalanie DPF-a gdzie trzeba sie naprawde pobrudzic troche
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • 1.6 105 mocna seria
      dpf na miejscu


      ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
      http://www.gcstuning.pl/

      Komentarz


      • Odgrzeję odrobinę temat. Czy znacie magika jakiegoś z Kujawsko-pomorskiego a najlepiej Bydgoszcz Toruń lub okolice aby z 1.6 tdi CAYC wykrzesał parę koni więcej?

        Komentarz


        • Zapytaj tu (Brodnica)
          profesjonalny tuning samochodów, chip tuning kujawsko pomorskie, tuning diesel, chip tuning pomorskie, mapowanie silnika diesla, tdituning tdi, tuning chip, tuning diesel,
          Ja tam robiłem swoją OII BXE

          Komentarz


          • Zamieszczone przez kamilkamien Zobacz wpis
            Odgrzeję odrobinę temat. Czy znacie magika jakiegoś z Kujawsko-pomorskiego a najlepiej Bydgoszcz Toruń lub okolice aby z 1.6 tdi CAYC wykrzesał parę koni więcej?
            Może Poznań?
            Chiptuning | Hamownia 4x4 | Części tuningowe | Piła | Poznań - TuneFORCE
            Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
            https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

            www.tuneforce.pl
            www.dpfserwis.pl

            Komentarz


            • Czy jest ktoś ,kto dłużej użytkuje auto po chipie ?
              ----> ! biała MurzyNka ! <----
              ---->było 101km 260NM jest 136km 312NM<----
              _________________
              Sprzedam : Przyciski multifunkcji Skoda Octavia III ,Panel Sterowania Klimatyzacji, Kabelek pod kierownicę MLF.
              _________________
              Michał.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez MurzyN91 Zobacz wpis
                Czy jest ktoś ,kto dłużej użytkuje auto po chipie ?
                ja ma tylko 2-mce i wszystko jest OK - 138 KM po chipie

                PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                Komentarz


                • A jaki moment i jaki masz przebieg ?
                  ----> ! biała MurzyNka ! <----
                  ---->było 101km 260NM jest 136km 312NM<----
                  _________________
                  Sprzedam : Przyciski multifunkcji Skoda Octavia III ,Panel Sterowania Klimatyzacji, Kabelek pod kierownicę MLF.
                  _________________
                  Michał.

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez MurzyN91 Zobacz wpis
                    Czy jest ktoś ,kto dłużej użytkuje auto po chipie ?
                    Autko kupione 28.04.2009
                    Chip zrobiony 30.05.2009 - przy przebiegu 3000km
                    Teraz 8 latek i 155 000 km i wszystko ok. Olej zmieniany co 15000km

                    Komentarz


                    • MurzyN91 - teraz przebieg 112 tys km, nie wiem jaki moment obrotowy ale "odchodzi równo" od 2 tys obrotów...spalanie spadło, choć chce się przyciskać...objawów negatywnych brak. EGR wyprogramowany, przepływomierz "oszukany" (coś tam z podaniem innego napięcia) i nie wywali błędów - jak zapewniał mnie gościu spokojnie na 500 tys km da radę... został DPF - działa, wypala się bez problemu ...ale to kwesta czasu kiedy wyleci z silnika...czyli +-150/180 tys km i zacznie siać błędami ...
                      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                      Komentarz



                      • Ostatnio edytowany przez kmink; 1615.
                        Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
                        https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

                        www.tuneforce.pl
                        www.dpfserwis.pl

                        Komentarz


                        • a widział ktoś już gdzieś jakieś większe turbo w 1,6tdi?
                          MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                          KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                          Komentarz


                          • Dla zainteresowanych w temacie:
                            Octavki 1.6TDI CAYC po roku produkcji 2011 nie mają dwu masa!Info z pewnego źródła dokładnie sprawdzone
                            Dawid
                            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                            Komentarz


                            • chodzą też plotki po forach i mechanikach, że CAYC + skrzynia 5b (oct,golf6,leon) nie mają dwumasy, a CAYC+6b (passat B7,superb2) mają DM - tu zaprzeczam, mam B7 2012 z CAYC bez DM;

                              i wykres (złożony z dwóch amatorsko, ponieważ w oryginałach skale były różne), auto zrobiło na po poprawkach jakieś 12-13tys km jak dotąd; sam prosiłem o chiptuning, ale "konserwatywnie" - to mam 140/280, chipsy wraz wyczyszczeniem DPF zrobione u kmink'a; cyferki nie robią wrażenia wobec niektórych wrzucanych powyżej, ale 1,5-tonowy pasek daje radę - robotę robi przede wszystkim fakt, że moment obrotowy nie zdycha przy 3000rpm, a można go (skutecznie) kręcić do powyżej 4000rpm na każdym biegu (na 6 nie sprawdzne powyżej 3000rpm )
                              Załączone pliki
                              Ostatnio edytowany przez czernobyl; 3335.

                              Komentarz


                              • U mnie w fabii CAYB po programie wyszło 133 Km i 336 Nm.... TDI w tej chwili ma sens Tera Dopiero Idzie....
                                Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

                                Komentarz


                                • Macie kogoś poleconego w Woj Świętokrzyskim?? Ile może kosztować soft? Totalna seria 220kkm przelotu.
                                  MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                                  KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                                  Komentarz


                                  • Ktoś coś jeszcze chipuje albo jeździ nadal na chipie? Ja jestem po chipie, było 100KM/255Nm, a teraz jest 136KM/298Nm. Wrażenia na plus na pewno jazda. Spalanie chyba nie wzrosło. Jeszcze muszę zobaczyć. A jak u Was te DPFy i inne cuda, nie ucierpiały? Gdzieś też czytałem, że te skrzynie biegów są do 250 Nm, w co za bardzo mi się nie chce wierzyć, bo często mają na serii ponad 250 niutów, a po za tym widzę, że sporo osób lata na nawet większym niutonów.

                                    Wysłano z OnePlusa 7T Pro przy użyciu Tapatalka.

                                    Znalazłeś rozwiązanie problemu? Napisz, na pewno komuś pomożesz!

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X