Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe logo Skoda

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • krzygaj, nie wiem jak logo, ale ze sprzedawcą mam niemiłe doświadczenia. Poza tym tu masz 29 zł/szt. czyli 58 zł/kpl. a u bosss19 masz nowe logo za 80 zł/kpl.
    رافال
    Spoty
    Cause freedom is a lonely road
    My O2FL

    Komentarz


    • Mocna i cieńka żyłka wędkarska. Musisz ją wsunąć pod brzeg logo i przecinać klej stary klej który trzyma znaczek. I z przodu i z tyłu tak samo, i tak samo ostrożnie żeby lakieru na brzegach nie uszkodzić. Ewentualnie jakaś podkładka, gruba szmatka lub kawałek gumy przyłóż na brzegu koło logo i podważ znaczek czymś cieńkim. Ja tak zdejmowałem.
      Resztki starego kleju usunąłem psikając WD-40 i ścierając szmatką, ale wiekszość poleci jakieś acetony czy benzyny ekstrakcyjne.
      Jeśli wybierzesz żyłkę, nie potnij sobie palców.

      Komentarz


      • Ja też kupiłem niby 88mm a przyszedł z numerem 3V0 853 621 A jest 90mm
        ale mierzyłem na grillu też jest prawie 90mm tak jak by nie było różnicy - jedynie jest dziwnie wygięty i to mnie niepokoi, jak ściągnę stary to zobaczę jaka jest różnica czy podejdzie
        Wcześniej ktoś opisywał że przedni ( ten 88mm) też lekko odstaje to ja już nie wiem gdzie jest prawda.
        kin

        Komentarz


        • Te nr pasują idealnie bez kombinowania - 5J0 853 621 A AUL - przód
          - 5J0 853 621 AUL - tył



          CB Harry II ASC + Triflex

          Pozdrawiam Mirek!!

          Komentarz


          • Zamieszczone przez lesstar
            Mocna i cieńka żyłka wędkarska. Musisz ją wsunąć pod brzeg logo i przecinać klej stary klej który trzyma znaczek. I z przodu i z tyłu tak samo, i tak samo ostrożnie żeby lakieru na brzegach nie uszkodzić. Ewentualnie jakaś podkładka, gruba szmatka lub kawałek gumy przyłóż na brzegu koło logo i podważ znaczek czymś cieńkim. Ja tak zdejmowałem.
            Resztki starego kleju usunąłem psikając WD-40 i ścierając szmatką, ale wiekszość poleci jakieś acetony czy benzyny ekstrakcyjne.
            Jeśli wybierzesz żyłkę, nie potnij sobie palców.
            WD-40 ma właściwości tak rozpuszczające jak i smarujące.
            Więc i tak przed naklejeniem nowego trzeba odtłuścić stąd lepsza np. benzyna ekstrakcyjna
            Zamiast żyłki polecam plecionkę wędkarską a mechanicznie tak jak kolega wyżej radzi .

            Komentarz


            • - 5J0 853 621 A AUL - przód
              - 5J0 853 621 AUL - tył

              Czy te znaczki będą też pasowały do Octavii II 2008 kombi (nie FL)?

              Komentarz


              • A jeszcze się zastanawiam czy oryginalny znaczek od strony grilla ma te dwa centrujące bolce lekko fabrycznie rozgrzane końce (patrzyłem od spodu i tak mi to wygląda) żeby nie wypadł ? Należało by je spiłować lub usunąć - wtedy znaczek wyjdzie łatwiej - tzn odklei się.
                Może się mylę.
                kin

                Komentarz


                • Jestem i ja po wymianie logo :P Trwało to moze z 5 minut .Srubokret,szmatka i poszło
                  Efekt zajebisty
                  Kondziu

                  OCP

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez eaglemirek
                    Te nr pasują idealnie bez kombinowania - 5J0 853 621 A AUL - przód
                    - 5J0 853 621 AUL - tył
                    Nie wiem czy to było poruszane tutaj, ale te numery dotyczą logo w wersji z matowym czarnym tłem w środku, a od jakiegoś czasu wszystkie nowe Skody posiadają loga z błyszczącym czarnym tłem. Ja też o tym nie wiedziałem i kupiłem te matowe, a pewnie do mojej czarnej wolałbym błyszczące środki, no ale cóż, i tak wygląda świetnie.

                    Komentarz


                    • O kurka, ja właśnie do tej pory nie zmieniłem znaczków to chyba się wstrzymam bo może ktoś dobry poda numery tych nowych z błyszczącym tłem.
                      Najnowszy polski VCDS - doświetlanie zakrętów, TPMS, staging i inne - kontakt PRIV - Łódź.

                      Komentarz


                      • Czy może ruszyło się coś w temacie?

                        Zamieszczone przez arielcpu
                        O kurka, ja właśnie do tej pory nie zmieniłem znaczków to chyba się wstrzymam bo może ktoś dobry poda numery tych nowych z błyszczącym tłem.
                        Jest O2 1.6 CAYC
                        Było O1 1.9 AGR 340 kkm i się kręci (gdzieś w świecie)

                        Komentarz


                        • Forum - Octavia Club Polska
                          Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                          @ by Tune-up Gdańsk
                          TDI VP++ i jeszcze rośnie
                          Antek

                          Komentarz


                          • Nowe logo skody

                            witam
                            Jest teraz fajna promocja na nowe logo Skody.

                            404 Not Found

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez sharkin Zobacz wpis
                              Nowe logo skody

                              witam
                              Jest teraz fajna promocja na nowe logo Skody.

                              404 Not Found

                              Orientuje się kolega jaki koszt promocyjny wymiany znaczków?

                              Komentarz


                              • dołączam się do pytania..
                                ile sobie cenią za znaczki?
                                to są już te z połyskiem?
                                do octavii II przed i po lifcie są takie same? tak samo z rs?

                                Komentarz


                                • Wymieniłem znaczki z kuponem. Cena i warunki wymiany zalezą od ASO. We Wrocławiu Centrum TMT chciało 150 zł za znaczki z wymianą. Gall ICM wydał mi do ręki dwa za cenę 75 PLN i 1 PLN Impreza się opłaca bo jeden kosztuje w sieci tyle co placilem za dwa i mam pewność co do oryginalności.

                                  Komentarz


                                  • Dostałeś te błyszczące ?

                                    Komentarz


                                    • Kol Mateusz Główka na FB posiada i mam założone już w swojej Skodzie

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Rauxel Zobacz wpis
                                        Wymieniłem znaczki z kuponem
                                        Tez sie zglosilem na ta akcje, do o2 fl te znaczki tez podejda idelanie??

                                        Komentarz


                                        • Na jaki typ znaczków wam wymienili: stary czy nowy?

                                          Komentarz


                                          • Koledzy, wymieniają znaczki zgodnie z rokiem modelowym pojazdu więc mam takie, z jakimi Octa wyjechała z fabryki - zielona kura

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Rauxel Zobacz wpis
                                              Koledzy, wymieniają znaczki zgodnie z rokiem modelowym pojazdu więc mam takie, z jakimi Octa wyjechała z fabryki - zielona kura
                                              Żartujesz chyba?
                                              Ja mam z 2009 i wymieniono na nowe
                                              Maciek
                                              terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                                              Zapraszamy....

                                              Komentarz


                                              • To nie wiem... Ja zastrzegłem, że nie chce nowych tylko oryginalne. Dodatkowo podobno nowe od O3 nie pasują bo mają inny rozmiar. Pracownik ASO od razu powiedział, że dostanę takie emblematy, jakie były oryginalnie.

                                                Komentarz


                                                • Dziwne... pierwsze słyszę o takim przypadku... może dlatego, że zastrzegłeś, iż nie chcesz nowych...
                                                  Maciek
                                                  terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                                                  Zapraszamy....

                                                  Komentarz


                                                  • Co kraj to obyczaj, co ASO to inaczej - vide mój pierwszy post w temacie... Ja się cieszę za te oryginalne bo przy nowych musiałbym zmieniać tez napis na klapie i znaczek na kierownicy. :P Poza tym jakoś to zielone logo mi się podoba.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X