Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe logo Skoda

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Potwierdzam wersję użytkownika Rauxel - też słyszałem na podlaskim spocie, że ASO wydaje takie znaczki, jakie oryginalnie były na aucie (dobierane pewnie na podstawie numeru VIN). W ASO do Octavii I/II czarnych kur nie dostaniesz (choć jak widać, zależy gdzie).
    Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
    Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

    Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
    Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

    Komentarz


    • W ASO w Gdańsku u Plichty zakładają czarne. Nikt tam nie słyszał o opcji z zielonymi kurami. Info sprzed 2 miesięcy, jak zmieniałem u siebie w O2FL.
      Maciek
      terminarz trójmiejskich spotów klubowych
      Zapraszamy....

      Komentarz


      • W takim razie czy ktoś wymieniał na nowy typ (mając oryginaly zielony znaczek) na terenie Śląska?

        Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

        Komentarz


        • Miszel, zadzwoń do ASO w twojej okolicy i zapytaj na jakie zmieniają w ramach promocji.
          Bo jak już zamówisz kupon promocyjny i zadzwonią do ciebie z Poznania, to będziesz musiał się zdeklarować, w którym ASO chcesz skorzystać z wymiany. Przynajmniej tak było w moim przypadku.
          Maciek
          terminarz trójmiejskich spotów klubowych
          Zapraszamy....

          Komentarz


          • Zamontowal ktoś ten znaczek: ?? 3V0 853 621 A.

            Doczytałem, ze ktoś taki miał, Ale jak to wyglądało podczas montażu? Pasuje??

            Komentarz


            • Nowe logo już na aucie
              wrzucę jakieś foto jak pstrykne coś za dnia.

              Komentarz


              • klarus do mnie też dzwonili z SAP i mimo deklaracji co do ASO, to zmieniałem logo w innym niż zadeklarowane- nikt nie robił problemów

                Komentarz


                • Coś mało fotek tu wrzucacie

                  Tak to wygląda na czarnej:
                  ]"]Error 404 - Zapodaj.net
                  ]"]Error 404 - Zapodaj.net

                  ]"]Error 404 - Zapodaj.net

                  Komentarz


                  • Jak wymieniać to tylko na nowe, efekt look niesamowity.

                    Zresztą zobaczcie sami:
                    Moja Skoda Octavia II FL: [02.04.2016] Wymiana znaczków na nowe kury (tył i przód)
                    www.prostetorodo.pl

                    Komentarz


                    • Tak jak kolega TomekVRS, też zmieniłem w swojej rs na nowe logo. Jeśli ktoś byłby zainteresowany jakie numery pasują do przed lifta, to podaję:

                      5J0 853 621 AUL PRZÓD

                      5J0 853 621 A AUL TYŁ

                      Razem : 75pln z kuponem 2 za 1

                      Pasują idealnie w miejsce starych. Mocowanie na taśmę dwustronną, mi niestety nie udał się uratować starych... przy demontażu zniszczyły się

                      Komentarz


                      • ... I auto od razu o 3 lata młodsze

                        Komentarz


                        • Byłem w ASO. Dobierają po numerze VIN. Ja mam z 2008r więc dostałem stare logo. Zapłaciłem 75zł za oba. Wymiana kosztuje 130zł.

                          Komentarz


                          • No to jakieś jaja kosmiczne Panowie... Skoda zmieniła logo, a ktoś robi przekręt i wyprzedaje stare i nieaktualne, pozbywa się zapasów których nikt by nie kupił, jak zeszłorocznej gazety, a Wy za to płacicie...

                            To po co ta cała akcja wymień znaczek na nowy...? jak dostajecie stary...

                            Jak zadzwonili do mnie z Poznania, to pierwsze co, upewniłem się czy wymiana na nowy...
                            W rozmowie z ASO tak samo...
                            I wygląda na to, że w Gdańsku w ASO u Plichty nikt nie wpadł na to, aby tak kręcić...
                            Ostatnio edytowany przez klarus; 28949.
                            Maciek
                            terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                            Zapraszamy....

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez KuASY Zobacz wpis
                              Byłem w ASO. Dobierają po numerze VIN. Ja mam z 2008r więc dostałem stare logo. Zapłaciłem 75zł za oba. Wymiana kosztuje 130zł.
                              To ja bym im grzecznie podziękował.
                              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                              ​​​
                              Grzegorz

                              Moja Ambitna Czarnula

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez georgg

                                To ja bym im grzecznie podziękował.
                                Wziąłem same znaczki bez wymiany
                                Kwestia gustu , z tym nowym logo. Dla mnie bez różnicy byle znaczki nie były zmęczone.

                                Komentarz


                                • KuASY a jak jest z ceną, mnie uprzejma i miła Pani powiedziała, że jest to zależne od ASO, w sumie po telefonie już tydzień czekam na list i czekam ....
                                  www.prostetorodo.pl

                                  Komentarz


                                  • W ASO Częstochowa 75 zł. List jakoś ponad tydzień czekałem.

                                    Komentarz


                                    • Ja ponad miesiąc wiec cierpliwości :P

                                      Jak ktoś jest zwolennikiem maksymalnie oryginalnego wyglądu auta to stary znaczek jest akurat

                                      Komentarz


                                      • Napisałem do SKODA Polska na ich profilu fejsbukowym zapytanie, jak to jest właściwie z tą akcją: wymień na nowy, gdzie niektórzy dostają nowe-stare logo...
                                        Otrzymałem odpowiedź, że logo wymieniane jest na takie samo kolorystycznie jak było.
                                        Na moje zastrzeżenie, że w różnych ASO różnie to jest, mi akurat wymieniono na nowe logo, otrzymałem odpowiedź że trzeba o to pytać w najbliższym ASO...
                                        No to wyraziłem opinię, że akcja jest bardzo źle zsynchronizowana w całej Polsce, skoro jedni dostają nowe a inni stare zielone, i gdyby to mi wciśnięto nieaktualny znaczek, to byłbym wkurzony i nie zapłacił...
                                        Na to SKODA Polska podziękowała mi za opinię i poinformowała, że zostanie przekazana do odpowiedniego działu... A i że pozdrawiają...
                                        Ostatnio edytowany przez klarus; 28949.
                                        Maciek
                                        terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                                        Zapraszamy....

                                        Komentarz


                                        • Ach, te ich słodkie pierdzenie na fb
                                          Pozdrawiam,


                                          Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
                                            Ach, te ich słodkie pierdzenie na fb
                                            Napisałem w prywatnej wiadomości
                                            Maciek
                                            terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                                            Zapraszamy....

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez klarus Zobacz wpis
                                              A i że pozdrawiają...
                                              To bardzo cenna informacja, hehehe godne podziwu i pochwały.

                                              Komentarz


                                              • Jak dla mnie SAP ma za duża rozbieżność wśród ASO a to jeden standard świadczy o producencie... Niczego się z profilu fb nie dowiesz - ze wszystkim do ASO odsyłają a co ASO to inaczej.

                                                Komentarz


                                                • Znaczek zamontowany 15min roboty

                                                  Komentarz


                                                  • Mam pytanie do posiadaczy O2 Kombi FL jakie kody nowych emblematów przód i tył dzięki z góry.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X