Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe logo Skoda

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez namo
    chyba pojadę do Czech na weekend ze śrubokrętem :-)
    namo, przywieź więcej, rozejdą się jak świeże bułeczki
    obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
    wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

    Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

    Komentarz


    • #27
      zawsze mozna wydrukowac, papier obkleic tasma i jezdzic z papierowym moj ojeciec tak zrobil jak mu ukradli znaczek a dziura paskudnie wygladala;p

      Komentarz


      • #28
        Nawet ładne te logo, sam bym se wziął do swojego kombiaka

        Panowie a skąd niby mam wziąźć wam wymiary? :diabelski_usmiech

        Komentarz


        • #29
          namo, prościej będzie się zapytać misiek^wro, czy są już dostępne
          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Komentarz


          • #30
            ostatnio jeszcze nie było ale pisał że jak bedą to w ciemno je bedzie brał bo zainteresowanie jest spore
            BYŁA o1 rs
            BYŁA o2 1.6
            JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

            Komentarz


            • #31
              W etce są te loga nawet z ceną 47,82zł/szt.

              Przód 1ST 853 601/739 lub 1ST 853 601A AUL
              Tył 1ST 853 630 FXC lub 1ST 853 630A AUL

              Niestety o wymiarach nic nie ma. Panowie, jeżeli pasują, my musimy je mieć :diabelski_usmiech

              Wysłałem zapytanie do jednego z ASO.

              Komentarz


              • #32
                No i się doczekali. Teraz trzeba wymiary obczaić i zamówić. Kto pierwszy zrobi moda z nowym logo daje cynka jak to zrobić:-)
                Logo na poduszce też by wymienił.

                Komentarz


                • #33
                  Logo będzie dostępne w Polsce dopiero po wprowadzeniu do sprzedaży nowych modeli aut.
                  Odpowiedz z aso skody z bialegostoku

                  Komentarz


                  • #34
                    mam znajomego w aso, może coś skombinujemy :szeroki_usmiech
                    superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                    poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                    Komentarz


                    • #35
                      Ja się piszę :diabelski_usmiech

                      Komentarz


                      • #36
                        Ma już ktoś nowe logo?

                        [ Dodano: Sro 18 Kwi, 12 22:06 ]
                        Byłem dziś w ASO. Nie mieli jeszcze na placu Citigo z nowym logo, ale można już kupować do niej części. Pan w dziale części nie zna średnicy logo z Citigo z przodu. Tak więc zamówiłem logo na przód z Citigo. Koszt 51 zł. Ma przyjść najwcześniej jutro a najpóźniej we wtorek. Czekam więc z nadzieją że będzie pasowało

                        Można też zamawiać obudowę airbagu kierowcy z nowym logo. Gdzieś na forum widziałem toturial jak wymienić obudowę poduszki.

                        Komentarz


                        • #37
                          Dzisiaj miałem okazję zmierzyć - przód powinien pasować do O2 - średnica mierzona miarką zwijaną wynosi 90mm. Tył raczej nie podejdzie - średnica około 85mm.

                          Zamawiam przód w czwartek to zobaczę czy mi podejdzie.

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez ged
                            Dzisiaj miałem okazję zmierzyć - przód powinien pasować do O2 - średnica mierzona miarką zwijaną wynosi 90mm. Tył raczej nie podejdzie - średnica około 85mm.

                            Zamawiam przód w czwartek to zobaczę czy mi podejdzie.
                            To dobra wiadomość ale czy było "czarne"? Moje logo zamówione w ASO jeszcze nie przyszło.

                            Komentarz


                            • #39
                              Tak koledzy i koleżanki - czarne z chromowaną kurą. Mocno wypukłe.
                              Przy okazji taka mała refleksja - ciekawe ile kasy designerzy zgarnęli za nowe "stare" logo po tuningu. Przypomina mi się rewitalizacja znaczka PKO - jaka kasa poszła na zmianę kropki-monety z niebieskiej na pomarańczową to szkoda słów... Ale to tak offtopicznie.

                              Nowe logo wygląda o niebo lepiej niż stara zielona kura. Czy możecie mi powiedzieć w jaki sposób mocowane jest logo w ramce grilla w OIIFL? Da się to tak zdjąć, że w razie gdyby nowe logo nie podpasowało to mogę wrócić do starej wysłużonej kury?

                              Komentarz


                              • #40
                                Zamieszczone przez ged
                                Czy możecie mi powiedzieć w jaki sposób mocowane jest logo w ramce grilla w OIIFL? Da się to tak zdjąć, że w razie gdyby nowe logo nie podpasowało to mogę wrócić do starej wysłużonej kury?
                                Mocowanie logo to tylko taśma dwustronna i dwa bolce wyrównujące. Jak kupisz rolkę dwustronnej taśmy 3M możesz zmieniać logo wedle zachcianki. (Oryginalnie w nowo kupionym jest już taśma)

                                Komentarz


                                • #41
                                  No to dzięki - gdzieś już czytałem na forum o tym, ale myślałem, że tylko na tylnej klapie jest tak mocowane, a tu na grillu też. OK, jak kupię to dam znać i może zdjęcie zrobię.

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    ged, ile ma oryginał tył tez 90mm, jeżeli nowy ma 85mm to wychodzi po 2.5mm na stronę więc tragedii nie powinno być i znaczek też powinien przypasować?
                                    superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                    poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      A dekielki do aluśków, ktoś już podpasował :?:
                                      Załączone pliki
                                      O2 Scout 1.8 TSI

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        I jak postęp prac nad nowym logo?

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Praktykował już ktoś ?
                                          moja skodzinka : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Może ktoś z naszych forumowych ASOwników mógłby coś taniej załatwić?
                                            Chociaż koszty wysyłki pewnie zjedzą różnicę...

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Zamieszczone przez JOY
                                              Może ktoś z naszych forumowych ASOwników mógłby coś taniej załatwić?
                                              Chociaż koszty wysyłki pewnie zjedzą różnicę...
                                              Tu nie chodzi o cenę. Zamówiłem i czekam.

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                To jest to logo w sprzedaży czy nie?

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Logo z Citigo u Pana w ASO zamówić można, lecz on sam nie wie jakie przyjdzie, czy nowe czy stare.

                                                  Ze swojego tam programiku wziął kod loga z Citigo i mi takie zamówił. Jeszcze nie przyszło choć w tym samym czasie zamówione siatki do bagażnika przyszły na drugi dzień.

                                                  Byłem dziś w Welmie. Citigo ma logo czarne z przodu i z tyłu o takiej samej średnicy. W czwartek mam dostać 2 loga + dekielki na felgi. Niestety poszycie airbagu kierowcy można kupić tylko razem z poduszką i nie ma wersji z chromowanym "uśmiecham".

                                                  ]"]Error 404 (Not Found)!!1

                                                  Fotorelacja z oględzin nowego logo: picasaweb.google.com/Citigo

                                                  [ Dodano: Sro 09 Maj, 12 10:43 ]
                                                  No i lipa. Przyszły stare dekielki i loga. No nic, trzeba czekać

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Namo dziś deadline... Jak tam postęp? :diabelski_usmiech

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X