Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe logo Skoda

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Naklejałem na zielone kury, a płaciłem kartą
    była: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...127400#1127400
    jest: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...626122#1626122

    Komentarz


    • thx poszło gładko za 40 zł
      MARCIN
      Mój szkodnik

      Komentarz


      • Zamieszczone przez namo
        Zamieszczone przez ramatahatta
        Do O2 FL liftback idealnie spasowały nowe logo o symbolach:
        - 5J0 853 621 A AUL - przód
        - 5J0 853 621 AUL - tył
        ramatahatta, namieszałeś. 5J0 853 621 A AUL średnica 80mm jest na tył a 5J0 853 621 AUL średnica 88mm na przód.
        Zgadza się, jest tak jak skorygował namo.

        Komentarz


        • A skąd wiesz które logo było w którym pudełku?

          Tu masz zamówione logo 5J0 853 621 A AUL o średnicy 80 mm. Zamówiłem tylko to logo dlatego nie mogło mi się pomieszać/zamienić w pudełkach. Jak widać na plecach również ma prawidłowe oznaczenie. Na miarce może nie dokładnej ale widać że bliżej mu do 80 niż 88 mm.

          Skoro 5J0 853 621 A AUL ma 80 mm to 5J0 853 621 AUL na bank ma 88 mm. Nie wprowadzaj innych forumowiczów w błąd.

          Chcesz jeszcze dyskutować?
          Załączone pliki

          Komentarz


          • Zamieszczone przez ramatahatta
            Do O2 FL liftback idealnie spasowały nowe logo o symbolach:
            - 5J0 853 621 A AUL - przód
            - 5J0 853 621 AUL - tył
            Rozmiary i kołki są dokładnie takie same, jak w starych logo, tylny idealnie pasuje w przetłoczenie.
            W Auto-Centrum Kierat Tychy z rabatem dla OCP po 65 zł.
            Wczoraj zakupione w tym samym miejscu i cenie Dzisiaj na SCP montaż bo wczoraj już było za ciemno :!:



            CB Harry II ASC + Triflex

            Pozdrawiam Mirek!!

            Komentarz


            • eaglemirek, jak zamontujesz to napisz które logo gdzie pasuje bo póki co jest 1:1.
              obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
              wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

              Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

              Komentarz


              • dzieki kolego ramatahatta, lega już na furce. Połączenie cappucino + grill w plater miodu (1ZD 853 661A) imo wygląda obłędnie:



                Na zadku logo robi efekt dopiero po zdjęciu oznaczeń:



                Loga pasują plug&play, nic nie musiałem wyłamywać, po prostu zdjąłem stare loga i wsadziłem nowe. Pasują idealnie. Bajeczka! Dzięki wielkie!

                [ Dodano: Sob 07 Wrz, 13 19:37 ]
                Loga zamówiłem na allegro i faktycznie przyszły tak że duże logo było w mniejszym kartoniku (ledwo dało się zamknąć) a to mniejsze w większym. Bez sensu, ale nie zmienia faktu że loga pasują idealnie.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez irekk
                  tak że duże logo było w mniejszym kartoniku (ledwo dało się zamknąć) a to mniejsze w większym. Bez sensu, ale nie zmienia faktu że loga pasują idealnie.
                  Dokładnie tak są pakowane :!: Większe przód, mniejsze tył. Pasują idealnie, szczególnie przód się ładnie komponuje z grilem



                  CB Harry II ASC + Triflex

                  Pozdrawiam Mirek!!

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez mamaj12
                    eaglemirek, jak zamontujesz to napisz które logo gdzie pasuje bo póki co jest 1:1.
                    Dla O2 FL liftback jest tak, jak skorygował namo:
                    - 5J0 853 621 A AUL pasuje na tył (ma 80 mm)
                    - 5J0 853 621 AUL pasuje na przód (ma 88 mm)

                    Komentarz


                    • Poda ktoś namiary na kuraki na kluczyki??? Wymieniał ktoś logo na kierownicy?? Może ktoś ma namiary na kuraki naklejane na felgi VEGA??

                      Dzięki za pomoc!!
                      Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez maxpaynemm
                        Może ktoś ma namiary na kuraki naklejane na felgi VEGA??
                        z kurakami na Vegi może być problem żeby załatwić ori bo Skoda nie ma celu w wypuszczaniu nowych naklejek. Ja już mam nowy "drób" na aucie i w przyszłym tygodniu postaram się podjechać do jakiejś drukarni żeby mi zrobili ładne, silikonowe, 68 mm kurakowe naklejki

                        Komentarz


                        • A jaki nr logo na tył kombiaka O2?
                          obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                          wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                          Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez ramatahatta
                            Dla O2 FL liftback jest tak, jak skorygował namo:
                            - 5J0 853 621 A AUL pasuje na tył (ma 80 mm)
                            - 5J0 853 621 AUL pasuje na przód (ma 88 mm)
                            Potwierdzam :!:



                            CB Harry II ASC + Triflex

                            Pozdrawiam Mirek!!

                            Komentarz


                            • mamaj12, chyba najlepsze będzie to co ramatahatta, podał, ja miałem jakieś niepasujące do wnęki na znaczek i trochę rzeźby było z montażem chodzi mi o to
                              - 5J0 853 621 A AUL pasuje na tył (ma 80 mm)

                              Komentarz


                              • maymer, oki, thx
                                obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez maxpaynemm
                                  Poda ktoś namiary na kuraki na kluczyki???
                                  Jak już pisałem na 6 stronie tego tematu, to logo ma numer 3T0 837 891 A.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez maymer
                                    w przyszłym tygodniu postaram się podjechać do jakiejś drukarni żeby mi zrobili ładne, silikonowe, 68 mm kurakowe naklejki
                                    Jak byś coś wiedział w temacie to daj znać może bym z Tobą zamówił na VEGI??

                                    Zamieszczone przez bohen
                                    Jak już pisałem na 6 stronie tego tematu, to logo ma numer 3T0 837 891 A.
                                    Dziękuję
                                    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                    Spalanie - Motostat.pl

                                    Komentarz


                                    • Koledzy a jak wygląda sprawa z kurakami do felg Pallas? Czy tam będą nowe zaślepki pasować?
                                      Grand Scenic 2.0T Initiale 05'
                                      Służbowe: Berlingo 1.6hdi 92 Selection 15'
                                      Była 4 x Octavia: 04' O1 fl Elegance Combi ASV
                                      08' O2 Elegance Combi BKC
                                      11' O2 fl Elegance Combi CDAA
                                      99' O1 SLX Combi AHF

                                      Komentarz


                                      • tokolosz, tak
                                        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                        Komentarz


                                        • Dzięki wielkie Biszczu - Mistrzu, BTW czasem jak jadę w do Tomaszowa Lubelskiego to mijam miejscowość Biszcze może kiedyś cyknę fotę.
                                          Grand Scenic 2.0T Initiale 05'
                                          Służbowe: Berlingo 1.6hdi 92 Selection 15'
                                          Była 4 x Octavia: 04' O1 fl Elegance Combi ASV
                                          08' O2 Elegance Combi BKC
                                          11' O2 fl Elegance Combi CDAA
                                          99' O1 SLX Combi AHF

                                          Komentarz


                                          • zakupiłem naklejki polecone przez MACIEJ55555 i w moim wypadku wygląda to tak:
                                            1. naklejka na kierownica jest o 3mm za mała, przyklejenie jej spowoduje brzydki efekt schodków;
                                            2. naklejki na kapsle są o 2-3mm za szerokie, przez co, podejrzewam któregoś z kolei spotkania z myjką mogą nie przetrwać; ostatecznie przeznaczę na kapsle w zimowych kapciach;
                                            3. naklejki na przód i tył w porównaniu do oryginalnych (nowych) emblematów wyglądają słabo - wielkości nie sprawdzałem ponieważ wymieniłem oba emblematy na te z O3;

                                            moim zdaniem zakup nic nie wart.

                                            Komentarz


                                            • Przy zakupie kpl. naklejek za ok. 35zł w moim przypadku nie należy się spodziewać efektu jak Ori eblematy gdzie jeden jest za ok. 70zł, u mnie na kierownicę pasuje na felgi też a przód i tyl jest nieco mniejszy ale do przyjęcia. Ja przy zakupie nie nastawialem sie że bedą idealne, pewnie za jakiś czas na przód i tył założę Ori ale na kola i kierę w zupełności mi to wystarcza
                                              była: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...127400#1127400
                                              jest: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...626122#1626122

                                              Komentarz


                                              • Wiadomo, ale w moim wypadku naklejki nie pasują wcale. Więc jeśli ktoś liczy na naklejkę na kierze czy dekielkach to się zawiedzie.

                                                [ Dodano: Pon 23 Wrz, 13 19:37 ]
                                                Kapselki 5JA 601 151 FOD na Pegasusach:

                                                Komentarz


                                                • Nowe kurki zamówione :szeroki_usmiech
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                                  przedstawiam smerfetke

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez bohen
                                                    Te nowe logo do kluczyka ma numer 3T0 837 891 A.
                                                    Niestety ma za małą średnicę i wygląda fatalnie bo nie przykrywa w całości śrubki. Mowa o składanym kluczyku od O2 FL. Ma ktoś pomysł na inny numer emblematu pasującego p&p?
                                                    Mądry Polak po ©kodzie...

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X