Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe logo Skoda

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Palkers82 Zobacz wpis
    Mam pytanie do posiadaczy O2 Kombi FL jakie kody nowych emblematów przód i tył dzięki z góry.
    Z tego co mnie wiadomo, było to też tu gdzieś napisane, ze takie same jak do przedlifta.

    Komentarz


    • Mi powiedzieli 90zł komplet

      Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

      Komentarz


      • W Krakowie w Inter Auto tez mi zaproponowali stare logo.

        Komentarz


        • Byłem w ASO w Sosnowcu powiedzieli mi, że mogą mi wymienić na nowy typ, ale na moją odpowiedzialność.
          Twierdzą, że nowe logo nie do końca pasuje do krzywizny klapy.
          Ktoś się z czymś takim spotkał?

          Komentarz


          • minimalnie... nie przejmuję się tym
            Maciek
            terminarz trójmiejskich spotów klubowych
            Zapraszamy....

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Miszel Zobacz wpis
              Byłem w ASO w Sosnowcu powiedzieli mi, że mogą mi wymienić na nowy typ, ale na moją odpowiedzialność.
              Twierdzą, że nowe logo nie do końca pasuje do krzywizny klapy.
              Ktoś się z czymś takim spotkał?
              Powiedz im niech Ci wymienią na takie jak niżej i będzie dobrze.

              - 5J0 853 621 A AUL - przód
              - 5J0 853 621 AUL - tył
              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
              ​​​
              Grzegorz

              Moja Ambitna Czarnula

              Komentarz


              • Zamieszczone przez georgg Zobacz wpis

                Powiedz im niech Ci wymienią na takie jak niżej i będzie dobrze.

                - 5J0 853 621 A AUL - przód
                - 5J0 853 621 AUL - tył
                Potwierdzam, do 02 fl kombi pasuja oba idealnie, bez zadnego ciecia bolcow itp.

                Komentarz


                • Dzisiaj rozmawiałem w kwestii zakupu nowych znaczków w promocji z ASO Bieranowski w Bydgoszczy i lipa z czarnych znaczków. Powiedzieli mi, że mają wytyczne odnośnie znaczków i wydają takie jakie były na aucie, czyli jak miałem zielone, to mogę zakupić zielone.
                  Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez dieselinside1900 Zobacz wpis
                    Powiedzieli mi, że mają wytyczne odnośnie znaczków i wydają takie jakie były na aucie, czyli jak miałem zielone, to mogę zakupić zielone.
                    Chyba żartujesz?


                    Alarmy, zabezpieczenia antykradzieżowe, GPS, zestawy BT, elektryka i elektronika TOYOTA, VAG, FIAT, OPEL

                    Komentarz


                    • Niestety nie żartuję. Ślicznie im podziękowałem za zielone logo.
                      Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

                      Komentarz


                      • W ASO Modlińska W-wa miałem to samo tez na początku dostałem zielone ale po prośbie ze chce czarne dostałem od fabii po FL i wszystko pasuje i jest logo.jpg

                        zależy od serwisu na pewno dla OCTAVII II FL bylo zielone ale napewno sie da kupic dwa w cenie jednego nawet czarne dobra wola wystarczy
                        Ostatnio edytowany przez drromzo; 38610.

                        Komentarz


                        • Wymiana starego logo, które po paru latach wygląda paskudnie na stare zielone, powinna być bezpłatna i być w interesie firmy w kwestii wizerunkowej... Pobieranie za to opłaty to jakieś przegięcie... Ale kto chce niech płaci...
                          Maciek
                          terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                          Zapraszamy....

                          Komentarz


                          • W ASO Tanów też tylko za VINem. Tak na marginesie to pracownicy tam chyba za karę siedzą


                            Moje MPI

                            ...Dominik...

                            Komentarz


                            • Ja otrzymałem bez problemu nowe do O2 FL. Podałem tylko numery i ASO w Lesznie choć na początku nieco zdziwione programem 2 w cenie 1 spisało się na medal 20170427_181635.jpeg

                              Komentarz


                              • Witam orientuje się ktoś ile kosztuje i w który ASO w Warszawie lub okolicach nie robią problemu z wymianą ??

                                Komentarz


                                • Czy akcja 2 loga w cenie 1 jest jeszcze aktualna ???

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Phooghiex Zobacz wpis
                                    Czy akcja 2 loga w cenie 1 jest jeszcze aktualna ???
                                    o to chyba musisz pytać Skoda Auto Polska
                                    albo w ASO...
                                    Maciek
                                    terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                                    Zapraszamy....

                                    Komentarz


                                    • Niestety akcja już nie aktualne jedno logo w Wimar Warszawa ul. modliska 75zł

                                      Komentarz


                                      • Witam loga skody tył i przód zmienione łącznie zajęło mi to pół godziny na parkingu pod lampą. Efekt moim zdaniem bardzo fajny dodaje świeżości leciwej już skody niedrogim kosztem. Polecam Skode Wimar na modlińskiej w Warszawie loga dostałem od ręki, gratis dostałem nowe ramki pod tablice rejestracyjne .

                                        Komentarz


                                        • Fotki po zmianie emblematu, z góry przepraszam za brudne auto i jakość zdjęć ale robione w słabym świetle .
                                          Pozdrawiam
                                          Załączone pliki

                                          Komentarz


                                          • Możesz podać dokładne kody znaczków do zamówienia w ASO? Pasują idealnie czy trzeba coś modyfikować? Na kierownicy też zmieniałeś może?

                                            Komentarz


                                            • Witam, znaczki pasują idealnie nie trzeba nic przerabiać, pasują nawet bolce w klapie i atrapie które pomagają równo osadzić znaczek. Poprzednie znaczki zeszły dosyć łatwo niestety uszkodziły się przy demontażu ale nie żałuję bo już się pościerały .
                                              Dokładne numery katalogowe to :
                                              - 5J0 853 621 A AUL - przód
                                              - 5J0 853 621 AUL - tył

                                              Załączone pliki

                                              Komentarz


                                              • A jak stare usuwałeś ??

                                                Komentarz


                                                • podważyłem znaczek płaskim małym śrubokrętem i powoli odginałem, najgorzej napocząć potem już sam idzie :-)

                                                  Komentarz


                                                  • To też się zabiorę za moją strzałę, dziękuję za numery fabryczne nowych logo.

                                                    ...Moje Cappuccino MPi...

                                                    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                                                    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                                                    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X