Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] chip tuning- gdzie lepiej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • A ja 1,9 105km robiłem u masters tunning za 900 zł z fakturą.
    To już mój 4 samochód modyfikowany w tym zakładzie i nie ma się do czego przyczepić.
    Szczerze Polecam Masters Tunning Piaseczno
    ______
    xxx

    Komentarz


    • Podzielę się z wami swoją historią.
      Mój kolega podjechał do znajomka, ten podpiął kompa, pojeździli, pomierzyli, wysłał dane do kogoś do Gdańska, ten za godz odesłał, wgrali, pojeździli, odesłali dane i wszystko ok, zapłacił 100 zł dla tego gościa z Gdańska. Jak mi to powiedział to ja naładowany wiedzą z tego forum i własnym doświadczeniem u miejscowego tunera złapałem się za głowę i mówię mu "ale tak się tego nie robi". Żeby zobaczyć czy są różnice stajemy do wyścigu na drodze, gaz w podłogę i jedziemy równiusieńko do 160 km/h, potem jedziemy do mojego znajomego kolegi tunera i on podpina kompa żeby porównać nasze mapy, wyszły prawie takie same, na koniec mój kolega tuner przyznał mi się że praktycznie wszędzie idą gotowce jeżeli auto jest sprawne, robią tylko korekty jeżeli wtryski różnie podają itp. Ja za swój tuning dałem 400 zł, kolega 100, wy po 900 a różnic pewnie żadnych nie ma, oprócz tej że tam co 900 to pewnie wykresy dają a mi tylko powiedziano na ile podniesiono moc, 140 KM/320 Nm, myślę że cena zależy od wielkości miasta i warsztatu który to robi, dodam że ja zrobiłem już 40 kkm na nowej mapie a poprzednio Fabią 130 kkm u tego samego tunera, Fabia poszła do żyda przy 270 kkm na orginalnej turbinie.
      Dziękuję za uwagę.
      Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę...

      Komentarz


      • Urzekła mnie Twoja historia :mrgreen:
        Życie zaczyna się po...wyżej 4 tyś obrotów

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Waciak
          Urzekła mnie Twoja historia :mrgreen:
          Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę...

          Komentarz


          • canecorso,
            U kogo robiłeś mapy?

            Komentarz


            • canecorso, ja myślę że u "znajomka" można i za free "zrobić mapę" więc płacąc "stówę" kolega nie co przepłacił :lol:
              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

              Komentarz


              • witam
                ja też dorzuce pare groszy
                co prawda mam OI ale tak przeglądałem / czytałem wasz wątek
                generalnie chciał bym tylko powiedzieć że dla chcącego nic trudnego jak ma się czas i ochotę to można nawet i samemu ogarnąć
                oII ma niby nowszy sterownik ale jak mówię
                dla chcącego...
                dla ciekawskich temacik o chipie w mojej oI
                Forum - Octavia Club Polska
                pzdr
                czipek by me >140 kucy
                OI by d00lar http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87010

                Komentarz


                • Zamieszczone przez samtech84
                  canecorso,
                  U kogo robiłeś mapy?
                  Mikrochip Olecko
                  Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę...

                  Komentarz


                  • Miał ktoś z was do czynienia z taką firmą tuningową dpfrumia.pl i może wyrazić swoją opinię Usuwają dpf robią chiptuning

                    Komentarz


                    • Benek52, podbij do kolegi rob555 z tune up :wink:
                      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                      Komentarz


                      • Witam
                        tak czytam o cenach i trochę się wkurzam jak dzwoniłem do CompSport - Chiptuning i modyfikacje mechaniczne pojazdów krzyknęli 1700zł i moga podnieść do 170-180 tylko moment zostawiaja na 350 niutków żeby sprzęgło wytrzymało bo ponoć moje jest słabsze, a jak dzwoniłem do Strona główna - V-tech Pomorze to powiedział 1500zł to gdzie są te firmy za 900zł :?: :!: :?: :!: a jeszcze ktoś wyżej napisał że wystarczy u Mietka w warsztacie wgrać program za stówke i też jest dobrze To w końcu gdzie można wirusa wgrać żeby nie przepłacić i żeby po chipie nie remontować samochodu bez sensu. :?: :?: :?:
                        Pozdrawiam Kazik
                        było 110KM TUNE UP i JEST 182KM

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez rufin
                          To w końcu gdzie można wirusa wgrać żeby nie przepłacić i żeby po chipie nie remontować samochodu bez sensu. :?: :?: :?:
                          może tu : Forum - Octavia Club Polska
                          O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                          Komentarz


                          • dzięki zapytałem na pw. zobaczę co zaproponują
                            Pozdrawiam Kazik
                            było 110KM TUNE UP i JEST 182KM

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez rufin
                              Witam
                              tak czytam o cenach i trochę się wkurzam jak dzwoniłem do CompSport - Chiptuning i modyfikacje mechaniczne pojazdów krzyknęli 1700zł i moga podnieść do 170-180 tylko moment zostawiaja na 350 niutków żeby sprzęgło wytrzymało bo ponoć moje jest słabsze, a jak dzwoniłem do Strona główna - V-tech Pomorze to powiedział 1500zł to gdzie są te firmy za 900zł
                              Pozdrawiam Kazik
                              Za 900zl obecnie chipuje samochody na sterownikach EDC16 (BXE BKD itd) .
                              Ty masz EDC17 sterownik ktory do niedawna 3ba bylo otwierać, czytać hasła z procesora i w ogóle bawić sie jak z jajkiem. Wiec i sprzęt i wiedza była po za zakresem "garażowych" tunerow. Od niedawna porządne programatory wprowadziły możliwość programowania przez OBD bez konieczności otwierania sterownika (gwarancja!) w większości aut

                              Stad takie ceny.

                              Odpisałem Ci na priv 1400zl to cena u mnie (brutto by nie bylo niedomówień). Moment 3ba dac słabiej by sprzeglo nie umierało za szybko ale mocowo ok 160-170KM sie zrobi bez żadnego problemu.

                              Oczywiście znajdziesz takich co zrobia to za 700zl pirackim sprzętem z allegro. Co do jakości wsadów nie będę sie wypowiadał ale pamiętaj ze EDC17 to dosc trudny w postawieniu sterownik. Gdy kabelek - chinski klon uwali Ci przy programowaniu sterownik bedzie nie fajnie...
                              pozdrawiam

                              Diagnostyka i tuning
                              hybrydowe wtryski i turbiny
                              programy na ulice jak i do sportu

                              Serwis mechaniczny aut koncernu VAG
                              www.tune-up.pl

                              HAMOWNIA PODWOZIOWA - POMIARY MOCY GDANSK

                              Komentarz


                              • rob555, Z jakich programatorow w tej chwili sie korzysta jesli to nie tajemnica ??
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • Ja pracuje na sprzęcie DIMSPORTA i Byteschooterze
                                  pozdrawiam

                                  Diagnostyka i tuning
                                  hybrydowe wtryski i turbiny
                                  programy na ulice jak i do sportu

                                  Serwis mechaniczny aut koncernu VAG
                                  www.tune-up.pl

                                  HAMOWNIA PODWOZIOWA - POMIARY MOCY GDANSK

                                  Komentarz


                                  • dzięki za szybka odpowiedź i wytłumaczenie różnic cenowych, sam to rozumiem że wiedza kosztuje, z racji tego że dopiero ma szkode od tygodnia moja kochana księgowa zakazała mi inwestycji w samochód przez trzy miesiące a wiecie kto ma cycki ten rządzi, także zbieram kasę i na pewno się odezwę.

                                    [ Dodano: Pią 10 Kwi, 15 09:43 ]
                                    no i poszło w tune up
                                    za pierwszym razem wyszło prawie 190 koników ale się przestraszyłem i zostało 182.
                                    jestem ciekaw jak będzie ze spalaniem na razie maiłem średnio 6,5l/100
                                    Załączone pliki
                                    było 110KM TUNE UP i JEST 182KM

                                    Komentarz


                                    • ja ostatnio robiłem w R-performance, nie rozumie jak można dać grzebać w aucie za np. 50 000zł komuś kto dopiero praktykuje, a później myśleć czy mu się udało. Ładne kreski to nie wszystko, ale nie omieszkam pochwalić się swoimi
                                      Załączone pliki
                                      1)1,9 TDI rok 2001
                                      333 000 km
                                      110 KM seria - prog. na 135KM

                                      2)2,0 TD rok 2011 140KM
                                      po mod. 187KM

                                      3)2,0 TDI BMW E91 seria 187KM
                                      po mod. 225KM

                                      Komentarz


                                      • witam. mysle nad CHIPTUNING mojej 1.9 TDI. kogo polecicie w okolicach Poznania?

                                        Komentarz


                                        • 404 Not Found

                                          Komentarz


                                          • Ja w passacie kiedy robiłem w firmie tuneforce. Pan Grzegorz Stroisz. Z tego co się orientuje to ma warsztat w Poznaniu i walbrzychu.

                                            Komentarz


                                            • Kraków? Ewentualnie +200KM?

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X