Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Dłuższy piąty bieg - jak to wygląda ?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dzięki za szybką odpowiedź. Też tak myślałem,że pasuje, ale gość robił oczy że można coś takiego zrobić. Więc idę zamawiać. Jeszcze raz dzięki.

Komentarz

• jak bedziesz odbieral to policz zeby...pierdolnik w tych numerach w ETCE...ale jak ja zamawialem to musialem przyklepac ze to bedzie montowane niezgodnie z przeznaczeniem producenta i nie mam prawa zwrotu (wad meterialowych sie nie balem, nawet jakby peklo na pol to duze kawalki nie dostana sie do reszty trybow bo sa oddzielone tym lozyskiem podwojnym )

Komentarz

• Zamieszczone przez Kwasny Zobacz posta
        Dzięki za szybką odpowiedź. Też tak myślałem,że pasuje, ale gość robił oczy że można coś takiego zrobić. Więc idę zamawiać. Jeszcze raz dzięki.
        Sprawdź jeszcze cenę przy zamawianiu. Żebyś się nie zaskoczył.

Komentarz

• :d:d:d:d

Komentarz

• Dzięki za podpowiedźi, przelicze zęby. Na graty dostałem rabacik. Normalne ceny kół to 660 zl i 550., pierscienie zabezpieczające 40, a olej po 60.

Komentarz

• Koła 0,74 można pozyskać ze skrzyni o kodzie LNR - stosowanej w Fabii, Polo i Ibizie. Mnie taką skrzynię udało się kupić z urwanym mocowaniem za 100 zł.

Komentarz

• Szkoda ze nie wiedziałem wcześniej

Komentarz

• Zamieszczone przez b8tz Zobacz posta
                  Koła 0,74 można pozyskać ze skrzyni o kodzie LNR - stosowanej w Fabii, Polo i Ibizie. Mnie taką skrzynię udało się kupić z urwanym mocowaniem za 100 zł.
                  Można kupić tanio?

Komentarz

• Koła zamontowane plus nowy olej i uszczelka. Narazie mały test do pracy autostradą, jestem pozytywnie zdziwiony. Da się jechać nawet 70km/h ale dynamiki brak.

Komentarz

• Spokojnie powyzej 110-120 wraca dynamika i przyspiesza do 150-160...dlatego 0,67 to zestaw na autostrady...w sam raz na wakacje z rodzina. Ja osobiscie ciagne na 4 do 90-100 i wtedy CYK, PIATECZKA

Komentarz

• Zamieszczone przez Kwasny Zobacz posta
                        Koła zamontowane plus nowy olej i uszczelka. Narazie mały test do pracy autostradą, jestem pozytywnie zdziwiony. Da się jechać nawet 70km/h ale dynamiki brak.
                        Dlatego do tego silnika jestem Max za 0.74

Komentarz

• Ja jeżdżę autostradą codziennie, drogi lokalne to góra 10%, a tam góra to 4.

Komentarz

• Zamieszczone przez b8tz Zobacz posta
                            Koła 0,74 można pozyskać ze skrzyni o kodzie LNR - stosowanej w Fabii, Polo i Ibizie. Mnie taką skrzynię udało się kupić z urwanym mocowaniem za 100 zł.
                            Może ktoś to potwierdzić etką? (ja nie posiadam niestety)

W jakiejś etce online znalazłem koła:
                            stałe - 02T311361E 5.bieg, 32/36 (Online Seat Ibiza/ST katalog części zamiennych, Europa rynkowa, 2011 rok modelu: skrzynie biegów grupę, kola i walki, wałek napędowy, dla 5cio bieg.skrz.manual. podgrupy, Seat dekoder VIN, aftermarket, etka online)
                            załączane - 02T311158P 5.bieg, 37/50 (Online Seat Ibiza/ST katalog części zamiennych, Europa rynkowa, 2011 rok modelu: skrzynie biegów grupę, kola i walki, wałek napędowy, dla 5cio bieg.skrz.manual. podgrupy, Seat dekoder VIN, aftermarket, etka online)

czy to faktycznie podejdzie? coś tu nie gra (różna liczba zębów) czy ja coś pomieszałem?
                            Ostatnio edytowany przez UnlimitedPL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• 37/50 = 0,74 przełożenia skrzyni biegów

02T 311 158 P, 50 zębów;

02T 311 361 B, 37 zębów

Komentarz

• Tak te koła znam.
                                Jednak chodzi mi o skrzynie LNR. Nie widzę tam stałego koła 37 zębów. Błąd etki?
                                A moze w kołach zębatych załączanych jest błędnie dopisana skrzynia LNR...
                                Ostatnio edytowany przez UnlimitedPL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X