Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Dłuższy piąty bieg - jak to wygląda ?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• leonn Ok. W takim razie na skrzynie.com.pl jest błędne oznaczenie zamiennika. Co nie zmienia faktu że olej OEM nie kosztuje 110 zł za 1 litr.
    Ostatnio edytowany przez AFGarage; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Panowie, a wiecie może z jakiej skrzyni pochodzą te koła do przełożenia 0.67, bo nie jestem w stanie tego nigdzie sprawdzić, a widziałem że wiekszość kupowała nowe w ASO.

Komentarz

• Tak, wiemy;
        MFX, LNJ, MAB

Komentarz

• Koledzy może ktoś podać cenę tego moda z dłuża piatka? Mam a4 2006r 1.6 mpi 102km:/ i najlepiej jakiegoś magika z podkarpacia

Komentarz

• Podpinam się do pytania, ma ktoś mechanika który by ogarnął temat i przełożył koła z jednej skrzyni do drugiej na Podkarpaciu albo w malopolsce? Najlepiej okolice Krakowa

Komentarz

• Panowie mam skrzynie NVT i znalazłem gościa co chce sprzedać skrzynie MFX. Z tego co wyczytałem będzie to przełożenie 0,67. Mam ją zamawiać, ale chciałem się jeszcze upewnić. Będą koła pasować?

Komentarz

• Kitmenk a za ile chce sprzedać tą skrzynie MFX? Z jakiego auta jest?

Komentarz

• Nie kupiłem bo miała akurat uszkodzenie tam gdzie te tryby z boku są i jeden uszczerbiony. Była, a może jeszcze jest za 300 zł z Samochody na części Kielce - Ogłoszenia OLX.pl

Komentarz

• Ja uszkodzona to bezsensu taki zakup.

Komentarz

• Szybkie pytanie - czy jest możliwość sprawdzić jaki jest typ skrzyni biegów po samym numerze vin? Obecnie nie mam dostępu do auta, w którym powinna być informacja pod wykładzina bagażnika.
                      bede wdzięczny za odpowiedź.
                      Pozdrawiam .

Komentarz

• Oczywiscie ze tak . kady dealer auta powinien pomoc .

Komentarz

• Zastanawiam się poważnie nad tą modyfikacja, na przełożenie od 0.67. Miałem też w planie założenie kół 17cali. Pytanie czy przy tej przekładni będzie to rozsądne czy już kompletnie odpada? Wtedy max 16 czy zostać przy 15?

Komentarz

• Jestem po wymianie kół piątego biegu od Antonio Masiero 37:50. Kupione nowe , komplet wraz z łożyskiem igiełkowym z Alleg.. Przejechałem około 1000 km i wszystko jest ok. Nie ma drgań czy wypadania 5 biegu. Mam skrzynię LVN przebieg 110kkm. Przy prędkości około 110 km/h występuje takie bardzo delikatne "buczenie" ale raczej od silnika niż od skrzyni. Polecam przełożenie 0,74, zwłaszcz jeśli nie jeździcie sami. Z moda jestem zadowolony i uważam że to dobrze wydane 550zł.

Komentarz

• Witam wszystkich,

widzę, że dla wielu temat jest nadal aktualny i na bieżąco rzeźbiony. Mam możliwość załatwienia 5-6 kompletów nowych oryginalnych kół zębatych o najdłuższym z możliwych przełożeń tzn. 0,673 (nr kół to 02T 311 158 AL / AT / Q oraz 02T 311 361 AB) za cenę 250 Euro lub 1.070 zł (oficjalna cena w serwisie ASO 300 Euro / 1.280 zł) przy przedpłacie na konto, żebym miał gwarancję, że zainteresowany weźmie te koła na 100%. Najlepiej by było jakby się zebrało lub zdecydowało 5-6 użytkowników, wtedy mogę te 5-6 kompletów zamówić za jednym razem. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt.

Komentarz

Pracuję...
                              X