Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Wygłuszenie bagażnika plus nadkola

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Wygłuszenie bagażnika plus nadkola

    Agamek12, z tym programem to sobie na spokojnie przemyśl czy Ci jest potrzebny...
    i podłuż coś pod fotelik może , żeby się tak skóra nie wyciągała bo potem nie wróci ...
    a fotel kierowcy faktycznie masz pierwsza klasa niezniszczony..

  • #2
    [O2] Wygłuszenie bagażnika plus nadkola

    Witam wszystkich serdecznie,wiem że temat był już poruszany w różnych wątkach i na dużo sposobów ale ja mam troszkę odmienne pytanie.Mianowicie jestem z Tychów (śląsk) nie posiadam garażu ani możliwości usadowienia się w jakimś przytulnym miejscu do tego typu zajęcia..Więc może znacie jakiś warsztacik (po znajomości) w którym dobrze i fachowo zajmą się moim autkiem i wyciszą bagażnik z nadkolami? Dziękuje za pomoc

    Ps.dodam że jestem posiadaczem octavi o niespełna 2 tygodni,mam nadzieje że dzielnie będzie sie spisywać..Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      moim zdaniem popatrz sobie na allegro na takie materiały jak filc i poroso. Te materiały mają bardzo dobre właściwości tłumiące. Powycinasz sobie odpowiednie kawałki i upchniesz gdzie trzeba. Nawet kleić nie będziesz musiał.

      Komentarz


      • #4
        Luqasz, zadzwoń do Wojtka :!:

        takie tematy również ogarnia :!:

        TECH-FOLL, Profesjonalne przyciemnianie szyb z Atestem!!!!!, miasto Gostyń niedaleko Katowic, Mikołów, Tychy, Łaziska, Kobiór, Pszczyna

        m: 504 984 921

        43-176 Gostyń
        ul. Zajęcza 23

        więc z Tychów masz moment :!:
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • #5
          Dziękuje bardzo LUKI za pomoc i kontakt do firmy na środę po majówce mam ustalony termin więc będziemy działać napisze co i jak wyszło..Pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Luqasz,

            tak byłoby idealnie

            ]"]Error 404 - Zapodaj.net

            profi robota kowal 2002 w o2fl combi piotrek_gdy


            btw
            ale wszystko zależy od budżetu...
            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

            Komentarz


            • #7
              Może i byłoby idealnie, ale niestety tak jak mówisz budżet nie pozwala.. Ja zakupiłem maty tego typu :
              Link
              Na spód bagażnika i nadkola musi wystarczyć

              Komentarz


              • #8
                Luqasz, a ile tego kupiłeś?

                uuu, coś cienko to wygłuszenie widzę/słyszę :wink:

                to co wrzucił LUKI, to tylko pierwsza warstwa - na ta folię dopiero poszła warstwa gąbki
                Forum - Octavia Club Polska
                na 13 stronie masz fotki poglądowe i komentarz Nexusa :P
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz


                • #9
                  Wiem Piotrek że to wygłuszenie co podałeś w linku byłoby idealne,ale bądźmy realistami nie każdy ma dość gotówki na taki profesjonalizm.. Ja po prostu staram się zrobić to co powinno być zrobione w fabryce.. Warstwa bitumu i filcu na elementy bagażnika plus nadkola powinna wystarczyć-na początek..

                  Komentarz


                  • #10
                    Luqasz, będzie na pewno ciszej
                    ale zostają drzwi, podłoga, gródź
                    dach bym chyba odpuścił
                    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                    Komentarz


                    • #11
                      Luqasz, napisz jakie efekty bo sam chciałbym coś zrobić z bagażnikiem, jestem ciekaw jaki będzie efekt
                      Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                      Komentarz


                      • #12
                        Koledzy a w kombi coś da się zrobić by trochę wygłuszyć bagażnik?
                        Moja Skodzina

                        Skoda Octavia II -
                        Opel Astra III -

                        Komentarz


                        • #13
                          krzygaj, dokładnie to co wyżej na fotach. OII/OIIFL nie ma praktycznie żadnego wygłuszenia z tyłu. Jeśli jest ograniczony budżet to zacznij od wyklejenia nadkoli mata+pianka.
                          Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                          Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                          Komentarz


                          • #14
                            Krzygaj chyba myślimy o tym samym temacie... Wygłuszenie :diabelski_usmiech

                            Komentarz


                            • #15
                              Andrzej111 - tak jak pisałem wcześniej,po majówce w środę jestem ugadany na wyciszenie
                              Na sto procent napiszę jaki skutek i wrażenia
                              Kochane to moje autko,ale tych dźwięków nie strawię..

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Luqasz
                                Dziękuje bardzo LUKI za pomoc i kontakt do firmy na środę po majówce mam ustalony termin więc będziemy działać napisze co i jak wyszło..Pozdrawiam
                                Hej.Z tego co rozmawialem to jakas Octavke juz ten PAn wygluszyl,moze to byla Twoja?
                                Kondziu

                                OCP

                                Komentarz


                                • #17
                                  Witam zainteresowanych wybaczcie że dopiero teraz piszę ale obowiązki nie pozwoliły wcześniej..
                                  Zacznę zatem od fachowca-osoby której zawdzięczam robotę i jej sumienność.
                                  Jeśli ktoś jest z okolic Gostynia (ślask) to z czystym sumieniem mogę polecic fachowca z
                                  Tech-Foll.Wprawdzie firma ta zajmuję się profesjonalnie przyciemnianiem(wyciemnianiem szyb) ale i moja robota zostala wykonana z największym kunsztem tak sumiennego i uczciwego gościa ze świecą szukać. Naprawde super człowiek.
                                  Co do efektów - to jest znacznie ciszej ale i tak postanowiłem na tym nie kończyć bo moje oczekiwania są o niebo wyższe tak więc jak tylko uzbieram troche grosza to inwestujemy w wyciszanie reszty pojazdu..
                                  Jak tylko dotrą do mnie zdjęcia zamieszczę na forum ..POZDRAWIAM

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    masz jakies foty co i jak zrobił?
                                    Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Luqasz
                                      inwestujemy w wyciszanie reszty pojazdu
                                      a nie mówiłem? :P
                                      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        No co jak się powiedziało "A" to i wypadało by powiedzieć "B" a i nawet cały alfabet do "Z"
                                        Teraz najwiekszym mankamentem u mnie jest glośne szumienie przednich nadkoli (w tym opon) oraz praca tegoż wlasnie zawieszenia..Wszystkie nierówności i dziury slychać jakbym wozem drabiniastym jechal :/ zato z tyłu mam blogą cisze i spokój..
                                        Powiedzcie mi zatem proszę czego najlepiej użyć do zewnetrznej strony nadkola?

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez Luqasz
                                          No co jak się powiedziało "A" to i wypadało by powiedzieć "B" a i nawet cały alfabet do "Z"
                                          Teraz najwiekszym mankamentem u mnie jest glośne szumienie przednich nadkoli (w tym opon) oraz praca tegoż wlasnie zawieszenia..Wszystkie nierówności i dziury slychać jakbym wozem drabiniastym jechal :/ zato z tyłu mam blogą cisze i spokój..
                                          Powiedzcie mi zatem proszę czego najlepiej użyć do zewnetrznej strony nadkola?
                                          Też jestem zainteresowany wyciszeniem bagażnika. Jakie wyszły koszty o polecanego pana fachowca?

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Fajnje ze jestes zadowolony.Ja tez wstepnie jestem zainteresowany i umowiony na taka usluge.Jak dojda materialy to jade dzialac.
                                            Kondziu

                                            OCP

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez dj1978
                                              Też jestem zainteresowany wyciszeniem bagażnika. Jakie wyszły koszty o polecanego pana fachowca?

                                              Forum - Octavia Club Polska

                                              TECH-FOLL, Profesjonalne przyciemnianie szyb z Atestem!!!!!, miasto Gostyń niedaleko Katowic, Mikołów, Tychy, Łaziska, Kobiór, Pszczyna

                                              43-176 Gostyń
                                              ul. Zajęcza 23

                                              Wojtek 504 984 921
                                              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Skontaktuj się przez stronke firmy podawanej tutaj w linkach,koszty są indywidualne bo tak jak mówiłem (pisałem) firma zajmuje sie wyciemnianiem szyb itp. A wygłuszanie to tak po koleżeńsku ale napewno się nie zawiedziesz-cenowo i jakościowo..

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  dj1978, zależy czym wygłuszasz :roll:
                                                  koszt usługi zależy od zastosowanych materiałów i zakresu robót
                                                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X