Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konsola - uchwyt telefonu do Octavia III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Konsola - uchwyt telefonu do Octavia III

    a co z kołem - zdecydowałeś się na coś ?
    O3 1,4 TSI 140KM MY2015
    BMW7 5,0L 367KM MY2006

  • #2
    Konsola - uchwyt telefonu do Octavia III

    Czy ktoś z szanownych użytkowników O III ma zamontowany uchwyt do telefonu, tzw. konsolę?
    Rozglądam się za jakimś porządnym uchytem.
    Nie interesują mnie żadne wynalazki przyczepiane do szyby. Chodzi mi o uchwyt, który jest mocowany do pulpitu (bez dziurawienia) na stałe obok schowka/radia.
    Tutaj zdjęcie poglądowe z poprzedniego modelu – szukasz czegoś podobnego.
    Forum - Octavia Club Polska
    Gdyby ktoś z Was chciałby podpowiedzieć lub przesłać fotkę jak to wygląda w O III
    Czy OSO coś takiego sprzedaje i zamontuje?
    OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

    Komentarz


    • #3
      Link

      Polecam cos takiego,eleganckie i praktyczne.
      Kondziu

      OCP

      Komentarz


      • #4
        No w sumie ciekawy patent, ale chyba bardziej interesuje mnie coś jak na fotce.
        Ciekawe czy ASO mi bedzie w stanie to sprzedać i zamontować.
        Załączone pliki
        OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

        Komentarz


        • #5
          O gustach sie nie dyskutuje
          Pokazałem tylko jak to może ciekawie wyglądać
          Kondziu

          OCP

          Komentarz


          • #6
            Ten uchwyt produkuje Kuda lub Koda, nie pamietam dokladnie.
            Znajdziesz to bez problemu na alledrogo lub w sklepach internetowych.
            Koszt to ok 150zl, w ASO takich nie maja. Jest to sama konsola dostosowana do konkretnego modelu auta, bardzo porzadnie wykonana, a montaz jest praktycznie bezinwazyjny!
            Uzywalem konsoli tej firmy w poprzednim auci i bylem bardzo zadowolony, bo rowniez nie lubie badziewia na szybie

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Dodi
              Ten uchwyt produkuje Kuda
              Koszt to ok 150zl, w ASO takich nie maja.
              Faktycznie KUDA. A z ASO jest jak się spodziewałem, odpisali, że takie coś nie występuje w katalogu i nie pomogą w tej kwestii.
              Natomiast nie zaproponowali nic innego, więc sądzę, że w ogóle nie nie mają...

              Chyba nie pozostaje nic innego jak kupić i zamontować na własną rękę.
              OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

              Komentarz


              • #8
                p.marczak, może coś takiego?
                Page Not Found - Aliexpress.com

                na smartfona max 4,7 - 5 cali
                Moja Skodzina

                Skoda Octavia II -
                Opel Astra III -

                Komentarz


                • #9
                  Przyznasz chyba, że rozwiązanie, które pokazałem na fotografii jest dużo fajniejsze. Ale tak jak wspomniał kolega powyżej - o gustach się nie dyskutuje
                  Teraz mam Galaxy S4, ale najdalej za 2 miesiące będę zmieniał. Rozważam coś z wyższej półki.
                  Mam dylemat i nie mogę się zdecydować. W grę wchodzą:
                  - galaxy S6
                  - HTC najnowszy model
                  - Iphone 6 (mam nadzieję, że on się komunikuje z fabrycznym zestawem głośnomówiącym)
                  OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez p.marczak
                    - Iphone 6 (mam nadzieję, że on się komunikuje z fabrycznym zestawem głośnomówiącym)
                    Sprawdź na stronie Skody.
                    Jest gdzieś lista kompatybilności z telefonami. W niektórych masz wszystko a w innych tylko wybrane funkcje.
                    algi
                    O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez lu5asz
                      Link

                      Polecam cos takiego,eleganckie i praktyczne.
                      Calkiem fajna opcja, tylko ze np do iPhona sie nie nadaje :/

                      Ktos wie ile mm ma ta plytka co sie ja wklada do telefonu?
                      Black magic

                      Komentarz


                      • #12
                        greg505, wystarczy mieć jakieś etui i sprawa zalatwiona
                        Kondziu

                        OCP

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez algi
                          Zamieszczone przez p.marczak
                          - Iphone 6 (mam nadzieję, że on się komunikuje z fabrycznym zestawem głośnomówiącym)
                          Sprawdź na stronie Skody.
                          Jest gdzieś lista kompatybilności z telefonami. W niektórych masz wszystko a w innych tylko wybrane funkcje.
                          Dzięki za wskazówkę Wg informacji na stronie Iphone 6 działa z moim zestawem.
                          Jedyne ograniczenie to, że nie wyświetla obrazów kontaktu podczas połączenia, ale akurat to mi do szczęścia nie jest potrzebne. Poza tym wszystko powinno być GIT.
                          Galaxy S6 jeszcze nie ma na liście.

                          Jeśli ktoś za niedługo zmienia telefon i chce wiedzieć czy będzie działać ze swoim radyjkiem podaje bezpośredni link Compatibility list
                          OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ten mam u siebie i jest naprawdę OK, jeśli chcesz aktywnie używać telefonu jako nawigacji to jest idealne miejsce, jak dasz koło schowka to raz, że nie sięgniesz, a dwa, będziesz musiał odwracać wzrok od drogi, żeby popatrzeć. Aha i mam na nim iPhone 6S i nie przeszkadza w jeździe.

                            Brodit | Mounting solutions for your device

                            Druga opcja:

                            Brodit | Mounting solutions for your device

                            Komentarz


                            • #15
                              Nie będę używał telefonu jako nawigacji, bo mam fabrycznego AMUNDSENA.
                              Telefon ma po prostu dobrze wyglądać na dobrym uchwycie.

                              Raczej wezmę tą konsole Link

                              i do tego jakiś przykręcany uchwyt
                              Nic lepszego już chyba nie ma
                              OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez p.marczak
                                Nie będę używał telefonu jako nawigacji, bo mam fabrycznego AMUNDSENA.
                                Telefon ma po prostu dobrze wyglądać na dobrym uchwycie.

                                Raczej wezmę tą konsole Link

                                i do tego jakiś przykręcany uchwyt
                                Nic lepszego już chyba nie ma
                                Skoro nie bedziesz korzystal z ekranu telefonu to po co ci wogole ten uchwyt? :roll:
                                Wszystkie opcje do telefonowania obslugujesz na ekranie radia, ewentualnie z kierownicy
                                Black magic

                                Komentarz


                                • #17
                                  Najlepszym uchwytem jest własna kieszeń i połączenie bluetooth sterowane z kierownicy i ekranu.
                                  Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
                                  Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
                                  Moja szara myszka - Octavia 3
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Popieram powyższe, olać uchwyt jeśli nie masz zamiaru dotykać telefonu podczas jazdy. Schowek pod radiem i tyle.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      p.marczak, bardzo dobry wybór! Uchwyt z aliexpress jest tanią chińszczyzną...
                                      mac_aaron, gratuluje iPhona 6s, który jeszcze nie ukazał się na rynku ️ Też z aliexpress? Sory za sarkazm... ops:

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez Dodi
                                        mac_aaron, gratuluje iPhona 6s, który jeszcze nie ukazał się na rynku ️ Też z aliexpress? Sory za sarkazm... ops:
                                        6+ :evil:

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Panowie, pytacie po co mi w ogóle uchwyt skoro nie będę używał telefonu jako nawigacji.
                                          Odpowiedź: po prostu chcę mieć porządny uchwyt, który będzie praktyczny oraz bez zastrzeżeń wizualnych
                                          Także, albo będzie najlepszej jakości, albo żaden.
                                          OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez p.marczak
                                            Odpowiedź: po prostu chcę mieć porządny uchwyt, który będzie praktyczny oraz bez zastrzeżeń wizualnych
                                            W ramach testu przy każdym wsiadaniu i wysiadaniu z samochodu symuluj wieszanie telefonu w tym miejscu. Wygodne? Nie sądzę. Praktyczne? Nie bardzo.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Wybacz, ale nie mam potrzeby robić żadnych symulacji i testów.
                                              Ja w zasadzie jeżdżę długie trasy i nie będę wkładał i wyciągał telefonu co 15 minut.
                                              gadżet ma być wypasiony, albo żaden Żadne "pizdryki" na szybę mnie nie interesują – to już wole go trzymać w schowku.
                                              Ma być z klasą i tyle…
                                              OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Mam wrażenie że w Twoim przypadku to taka trochę sztuka dla sztuki... IMHO będzie to zalatywało starym pierdzielem rodem z mieczysława okularnika :roll: sorki za bezpardonowość, dzisiaj mam taki dzień że walę bez ogródek :evil:

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez p.marczak
                                                  Ma być z klasą i tyle…

                                                  Zrobiłeś mój dzień :lol: Nie mój cyrk, nie moje małpy, z mojej strony EOT.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X