Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kapsle (kołpaki) 16"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kapsle (kołpaki) 16"

    Hej. Zima do nas wróciła, więc pokusiłem się o przekładkę na zimówki, co są na gołych felgach, które chciałbym zakryć.
    Widzę na Allegrze kapsle polskiego producenta w dość sensownej cenie na stalowych obręczach.
    Link

    Czy ktoś z Was miał do czynienia z ich produktem? Jak z ich jakością, zaciskiem obręczy w feldze itp.?

  • #2
    Mam identyczne. W komplecie dostalem naklejki skody,zeby nakleic w srodku kolpaka. Powiem tak: jezdze juz 3 zime i jest spoko. Plastik moim zdaniem troche za twardy, w razie przypadkowego nadepniecia na kolpak lub szarpniecia przy sciaganiu, mozna go zlamac. Trzeba z wyczuciem. Ogolnie trzyma sie na feldze super, wyglada tez elegancko. Polecam

    Komentarz


    • #3
      Dzięki, o takie ich utwierdzenie mi chodziło. Jeszcze tylko negocjacje o zamówienie jednokoloru i zakryję to paskudztwo, co trzyma moje opony.

      Komentarz


      • #4
        Jeśli możecie załączcie zdjęcia O3 na tych kołpakach.

        tapatalk XZ3C

        MY16 Ambition z Amazing

        Komentarz


        • #5
          Ostatecznie zamówiłem u producenta Błąd 404 rezygnując z dwukoloru. Będzie zatem na czarnych kapslach, więc jeśli Cię to ratuje, to mogę wrzucić focie, jak mi to przyjdzie.

          Komentarz


          • #6
            Jak najbardziej, wrzuć. Miałem plan zamówić wczoraj bo również dotarłem do sklepu producenta. Tą zimę muszę przejezdzic na stali. Nie przepadam za kołpakami ale denerwuje mnie widok rudej na środku przedniego koła :>

            tapatalk XZ3C

            MY16 Ambition z Amazing

            Komentarz


            • #7
              Cześć. podłączę się pod temat.
              Potrzebuję zakupić kołpaki 16" do kół zimowych OIII.

              Macie jakieś sprawdzone modele zarówno co do jakości materiału jak i fajnej stylizacji?
              Auto czarne, dlatego kołpaki najchętniej rówież całe czarne.

              Komentarz


              • #8
                ja kupiłem takie Link
                może nie są najtańsze ale żona twierdzi że jest oki

                Komentarz


                • #9
                  Ja kupiłem już drugi zestaw bo pierwsze miałem takie czarno srebrne i mi strasznie zbrzydły. Tym razem wziąłem oryginalne Tekton z czarnym logo ( jak w alu ori) i te gorąco polecam. Auto też mam czarne.

                  Komentarz


                  • #10
                    Polecam sklep Sklep Motoryzacyjny TRIO - akcesoria samochodowe Bytom Ja do swojej zamówiłem kołpaki J-Tec Orden Black-Red 16' i do tego aluminiowe kapsle z logo Skody. Wygląda to naprawdę dobrze a ludzie myślą że to felga
                    Załączone pliki
                    Hurtownia motoryzacyjna TRIO, kołpaki, bagażniki, łańcuchy na koła, bagażniki samochodowe, zabezpieczenia kół

                    Komentarz


                    • #11
                      @Michał Sierpowski, wyglądają całkiem spoko i gdybym nie zamówił tych co mam obecnie, pewnie był łykał tylko w czarnym kolorze. Struktura drzewiasta alu/kołpaka bardziej mi leży.

                      Wrzucam zdjęcia, wybaczcie, że musieliście tyle czekać.

                      IMAG2041-1.jpg


                      IMAG2043-2.jpg

                      IMAG2044-2.jpg

                      Komentarz


                      • #12
                        łoooo Jezu.... o gustach się nie dyskutuje ale ja pozostanę jednak na zimę przy gołych stalówkach, jeżeli już mają być koniecznie kołpaki to oryginały jako tako wyglądają

                        Komentarz


                        • #13
                          Wiesz, ja nie lubię kołpaków, ale przy rudej, która pomimo obłożeniem plastikiem przebija się niemiłosiernie, to wybór mniejszego zła ;-).

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Mastermindq Zobacz wpis
                            Ja kupiłem już drugi zestaw bo pierwsze miałem takie czarno srebrne i mi strasznie zbrzydły. Tym razem wziąłem oryginalne Tekton z czarnym logo ( jak w alu ori) i te gorąco polecam. Auto też mam czarne.
                            Ja tu nowy więc chciałem się przywitać. Kupiłem O3 i idąc za ciosem przyszedł czas na doposażenie zestawu. Zastanawiam sie nad kołpakami Tekton, ale specyfikacja pisze, ze one na felgę 6,5J, a ja mam 6,0J. Czy ktoś wie, czy to ma jakieś znaczenie?
                            Na 6,0J są oryginalne Nordic, ale Tekton bardziej przypadły do gustu.

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X