Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana foteli + boczków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zmiana foteli + boczków

    Szanowni, jako że poprzedni wątek w tym temacie poległ podczas migracji, pozwoliłem sobie założyć nowy.
    Moim zdaniem jest to jeden z tańszych modów, które w dużym stopniu zmienią wygląd auta.
    Wiele spraw dla mnie jest niejasnych i mam nadzieję, że bardziej doświadczeni Koledzy wypowiedzą się w temacie.
    Wiem już, że do O3 wejdą fotele z Golfa VI/VII, Leona, Audi A3 8V.
    Mnie osobiście najbardziej "podchodzą" te z Golfa VII.
    I tutaj pytanie - czy kupując fotele z Golfa VII, które mają elektryczne sterowanie/podgrzewanie tyłka/masaż będę miał problem, żeby w pełni korzystać z tych dobrodziejstw w swojej O3?
    Wiem, że w przypadku grzanego tyłka bedę musiał zmieniać panel climatronica. Ale czy coś poza tym? Jakaś wiązka? Inny gateway?
    Jak wygląda z elektryczną regulacją foteli? Plug&Play czy trzeba drutować?

    Wybaczcie pytania, w tym temacie jestem zielony.

    Pozdrawiam
    Rafał

  • #2
    Ja wymienilem ostatnio w swojej O3 fotele na te z RSa.
    Dodatkowo mam grzane tylnie stolki. Do przednich stolkow trzeba pociagnac instalacje do Central. El., wymienic panel climatronica i zakodowac - jezeli masz niska wersje CE to trzeba ja bedzie rowneiz wymienic i kodowac online w ASO.
    Do tylmich stlokow trzeba dolozyc dodatkowe sterownia na tyl nad popielniczke w podlokietniku, dolozyc modul, pociagnac instalacje, kodowanie oraz wymienic "blende" podlokietnika

    Komentarz


    • #3
      Dodi dzięki! Znalazłem fajne fotele z GVII, które mają elektryczne sterowanie/ogrzewanie/ergocośtam. Na tylnych grzanych tyłkach mi nie zależy osobiście.
      Fotele są fajne i kosztują rozsądnie. Wiem, że musiałbym wymieniać panel climatronika. A czy reszta była bardzo trudna? Możesz mi powiedzieć kto to zrobił dla Ciebie? Może być PW.

      Pozdrawiam
      Rafał

      Komentarz


      • #4
        Czy ktoś się orientuje czy fotele z O3 Kombi będą pasować do O3 liftback bez przeróbek?
        Rafał

        Komentarz


        • #5
          Cześć, może ktos wrzucić fotki z przekładki foteli z vw golfa vii do octavi oraz odpowiedzieć czy wszystko pasuje - tylna kanapa.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X