Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY - ładnie i dobrze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY - ładnie i dobrze

    [przeklejam treść z innego wątku bo w sumie trochę tam nie na temat]



    Popełniłem wielki błąd nie biorąc przygotowania pod tel. Jak już lukaszc2 wcześniej zacytował SAP: nie ma możliwości dołożenia....

    Zatem przymierzam się do zestawu Bury cc 9048. I tu dwa pytania:

    ​​​​​Jaki macie pomysł na miejsce montażu pilota? Deska rozdzielcza bardzo mi się podoba i nie chce jej zeszpacic (stąd wybór zestawu z małymi peryferiami)

    Czy ktoś ma i może się wypowiedzieć nr użytkowania?

    No chyba że nie Bury...
    ​​​​​​
    Co myślicie?
    Przeróbki poszerzające funkcjonalność auta. Np. dodanie Xenonów, zmiana foteli, dodatkowe funkcje, wymiana modułu centralnej elektryki. Radio/nawigacja z nowszego modelu itd.

  • #2
    Proponuję ten zestaw, HCB-400 (Sony-Ericson), jest stosunkowo tani i ma bardzo dobre funkcje, porównywalny z Bury, czy Parrot, a cena dużo niższa.
    Zestaw głośnomówiący - jaki ? - Octavia Club Polska
    Jestem z niego bardzo zadowolony.

    Komentarz


    • #3
      Jeśli można zapytać dlaczego nie ma możliwości doposażenia?

      Komentarz


      • #4
        z tego co wiem w Octavii II była możliwość dołożenia do Bolero samego modułu bluetooth w Octavii III nastąpiła "dobra zmiana" i Bolero jest zintegrowane trwale z modułem tj albo go posiada fabrycznie albo nie, niestety bez możliwości późniejszego dołożenia przez użytkownika...

        Komentarz


        • #5
          Otóż Panowie
          Byłem w sklepie/serwisie żeby oglądnąć.

          Zestaw Bury CC 9048 - widoczny tylko mikrofon i pilot. Pilota przymierzałem do deski i w sumie nienajgorzej komponuje się z jej srebrnymi elementami.
          Z przymiarek na sucho wyszło mi że nieźle byłoby go zamocować na srebrnym panelu drążka skrzyni od strony podłokietnika. Wtedy mając rękę na podłokietniku można paluchem sięgnąć i odebrać zamiast machać ręką do głównego kokpitu.

          ALE ZOBACZYLEM
          w internetach, że jest też takie coś jak Parrot mki 9000 (2x droższy!!) z bezprzewodowym pilotem do montażu na kierownicy lub gdzie sobie zamarzę

          ​​​​​​ I tu PYTANIE
          kto ma I co sądzi o tym produkcie?

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Marian 2 Zobacz wpis
            Proponuję ten zestaw, HCB-400 (Sony-Ericson), jest stosunkowo tani i ma bardzo dobre funkcje, porównywalny z Bury, czy Parrot, a cena dużo niższa.
            Zestaw głośnomówiący - jaki ? - Octavia Club Polska
            Jestem z niego bardzo zadowolony.
            Dzieki za info. Wrzuć proszę foto jak to wygląda u Ciebie w aucie.
            Ostatnio edytowany przez Hector Le Mans; 40272.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X