Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nakładka/Nalepka ochronna zderzaka.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nakładka/Nalepka ochronna zderzaka.

    Nalepka lub nakładka ochronna zderzaka (tylnego) - mam tu na myśli zabezpieczenie przed porysowaniem lakieru na zderzaku przy wyjmowaniu przedmiotów z bagażnika.
    Często przewożę różnego rodzaju rzeczy w bagażniku, a dodatkowo dzieci korzystając z bagażnika raczej nie zwracają uwagi na to czy coś się uszkodzi czy nie.

    Pytanie brzmi: Macie coś takiego w swoich autach? Polecacie? Jeśli tak to jakie ?
    Znalazłem coś takiego i się teraz zastanawiam.


    Może widzieliście coś podobnego w oryginalnych akcesoriach, bo mi nie udało się znaleźć.

    A może zabezpieczyć to bezbarwną nalepką?
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez andrzejkown; 11290.

  • #2
    mam tak co wrzuiciles zdjecie z AVISA czy jakos tak daje rade.
    Spalanie - Motostat.pl
    Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
    Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
    Sprzedam na OLX!!

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez siemi1 Zobacz wpis
      mam tak co wrzuiciles zdjecie z AVISA czy jakos tak daje rade.
      Zanim naciśniesz "wyślij", przeczytaj proszę to co napisałeś. Najlepiej na głos.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez andrzejkown Zobacz wpis
        Nalepka lub nakładka ochronna zderzaka (tylnego) - mam tu na myśli zabezpieczenie przed porysowaniem lakieru na zderzaku przy wyjmowaniu przedmiotów z bagażnika.
        Często przewożę różnego rodzaju rzeczy w bagażniku, a dodatkowo dzieci korzystając z bagażnika raczej nie zwracają uwagi na to czy coś się uszkodzi czy nie.

        Pytanie brzmi: Macie coś takiego w swoich autach? Polecacie? Jeśli tak to jakie ?
        Znalazłem coś takiego i się teraz zastanawiam.


        Może widzieliście coś podobnego w oryginalnych akcesoriach, bo mi nie udało się znaleźć.

        A może zabezpieczyć to bezbarwną nalepką?


        Mam takie coś plastikowe - czarne.
        Po tym jak jest ciut porysowane czy "wgniecione" w jakimś miejscu widzę że działa.
        Jedyne co to w mega upały na słońcu - ten plastik jest dosyć miękki ale może to i dobrze - absorbuje uderzenia np. kółkiem od walizki itp..

        Kupiłem to na Listwa Nakładka Na Zderzak Skoda Octavia Iii Kombi (Nr N0034) - GoTravels

        Jest też oryginalne akcesorium ale wtedy jest tylko od góry i kończy się z 0,5-1 cm przed krawędzią.
        Tu jak widzisz nakładka "zawija się" za krawędź zderzaka i lepiej chroni kant zderzaka...

        Generalnie polecam jeśli często będziesz wkładał/wyjmował ładunki.
        Ja generalnie niby uważam a jednak wielokrotnie wózkiem dziecięcym potrafiłem zawadzić...

        Przechwytywanie.PNG
        algi
        O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

        Komentarz


        • #5
          Ja już też mam swoją.
          Dziękuję za pomoc - też kupiona od Gotravels.pl
          nakładka.jpg

          Mam nadzieję, że będzie spełniała moje oczekiwania.
          Sięgnij po nasze akcesoria rowerowe i ciesz się maksymalnym komfortem podczas jazdy. W sklepi GoTravels znajdziecie uchwyty, przyczepki, foteliki i bagażniki.

          Komentarz


          • #6
            pytanko, czy mają tylko czarny kolor i czy tylko tworzywo ?, czy po zamontowaniu jest wolna przestrzeń między zderzakiem i nakładką ? ( czy zbiea się tam kurz i błoto ? z góry dziękuję za info
            jmors44

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X