Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Start stop

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Start stop

    witam, czy jest możliwość zmiany logiki przycisku start stop ? Dokładnie chodzi mi o to aby normalnie był wyłączony ale była możliwość włączenia go przyciskiem.

  • #2
    Z tego co wiem nie da rady. Można go tylko permanentnie wyłączyć, poprzez zmianę ustawień np VCDS-em

    Komentarz


    • #3
      Czy w 2,0 TDI 150 KM 2015-2016 start-stop połączony jest z układem odzyskiwania energii?
      Jeżeli posiada to czy przy wyłączeniu klawiszem star-stopa wyłączamy również ten układ?
      Ostatnio edytowany przez endryu; 861.
      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
      =================================================

      Komentarz


      • #4
        Tez słyszałem teorie ze wyłączenie przyciskiem systemu wyłącza również odzyskiwania energii.
        A oszukanie systemu vcds'em (starsze roczniki temperaturą/nowsze voltami) mówi systemowi ze silnik nie może być wyłączany (bo nie są spełnione wszystkie warunki) a odzyskiwania energii nadal działa.

        Komentarz


        • #5
          małe pytanko, czy ktoś uruchomił jako dodatkową funkcję w swoim autku system start/stop ?, jakie odczucia ? i czy warto, jutro będę robił kilka rzeczy m.in. CH/LH i mój mechanik mówił, że najprawdopodobnie mogę mieć taką funkcję, z góry dziękuję za info
          jmors44

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X