Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czujnik deszczu, światła, lusterko wsteczne ściemniające

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Temat rozwiązany w temacie Czujnik zmierzchu + czujnik deszczu + nowy wyłącznik AUTO

    Komentarz


    • Zamieszczone przez mez2008 Zobacz wpis

      Moja O3 jest z rocznika 2013.
      Zamontowałem 5Q0955547A - informacja była taka że ten rocznik miał fabrycznie czujnik 5Q0955547 - bez żadnej literki.
      Problem był jedynie taki że musiałem ręcznie wpisać kod 07805D aby czujnika miał wszystkie ustawienia dla Skody.
      Bez wpisania ręcznie kodu VCDS i auto widział czujnika jak dla Golfa bez możliwości ustawienia wycieraczek .
      Wczoraj właśnie wymieniłem u siebie czujnik z oryginalnego z 2013r na ten z literką A na końcu - jak u Ciebie działają wycieraczki w auto ? Ja mam wrażenie, że ten czujnik jest bardzo czuły i długo jedzie po szybie bo wartość kropelkowania w VCDS nie spada tak szybko do zera.​

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Lukas345 Zobacz wpis

        Wczoraj właśnie wymieniłem u siebie czujnik z oryginalnego z 2013r na ten z literką A na końcu - jak u Ciebie działają wycieraczki w auto ? Ja mam wrażenie, że ten czujnik jest bardzo czuły i długo jedzie po szybie bo wartość kropelkowania w VCDS nie spada tak szybko do zera.​
        Wycieraczki auto działają

        Komentarz


        • Zamieszczone przez mez2008 Zobacz wpis

          Wycieraczki auto działają
          Bardziej mi chodziło czy zauważyłeś różnicę w działaniu na czujniku z końcówką A, czy u ciebie działa tak samo czy widzisz różnicę w działaniu?

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X