Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mata do bagażnika oryginalna O3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mata do bagażnika oryginalna O3

    Witam ! Planuje zakup takiej maty do bagażnika
    404 - Skoda warto takie coś sprawdza się czy przysparza kłopotów ?

  • #2
    Sprawdza się, w razie czegoś łatwiej umyć niż samą tapicerkę.

    Komentarz


    • #3
      Ja mam taka z jednej strony guma a z drugiej tapicerka, zależy, co przewozisz to na tą stronę zmieniasz.

      Komentarz


      • #4
        Polecam. Jak dla mnie taka mata pozwala utrzymać większy porządek. Osobiście mam dwustronną w kombi i pewnie 90% czasu jeżdżę że stroną gumową na górze: wózek dziecięcy, sprzęt narciarski w zimie i rowerowy w lecie. Łatwo wysypać piasek i zmyć brudy na myjni. Stronę materiałową używam jedynie jak wkładam walizki.

        Komentarz


        • #5
          Ja też używam i jest ok.
          2004 Renault Thalia 1.4 RT,
          2008 Citroen Xsara Picasso 1.6 Exclusive- nadal w użyciu
          2009 Renault Clio MTV 1.4
          2010 Skoda Octavia IIFl 1.4 TSI Ambiente
          2016 Skoda Octavia III 1.4 TSI Ambition + Amazing + kilka ficzerów

          Komentarz


          • #6
            Również posiadam ori wykładzinę gumową w kombi i także polecam. Jest ciężka ale naprawdę bardzo dobra!

            Komentarz


            • #7
              ja mam jakaś zwykła z allegro i tez się sprawdza tak ze jak najbardziej polecam zakup takiego gadżetu

              Komentarz


              • #8
                Też mam taką i spełnia swoje zadanie.
                Arecki

                Komentarz


                • #9
                  Miałem już w poprzednim aucie od czasu jak wylało mi się mleko w bagażniku więc skodzie też mam.Masz coś rozlane lub wysypane,wyciągasz matę myjesz i po kłopocie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Miałem ori w O I i mam ori w O III. Polecam. Wystarczy wymyć, a wykładziny bagażnika jak nowe. Można i jakąś z allegro, ale kiedyś do O I kupiłem dywaniki gumowe! Nie dało rady koszmarnego smrodu się pozbyć. Skończyły w osiedlowym śmietniku, tak więc można się naciąć. Ori są pewne pod tym względem. Rwentualnie jest taka firma Rezaw plast - oni podobno robią gumowe rzeczy bardzo ok.
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                      Miałem ori w O I i mam ori w O III. Polecam. Wystarczy wymyć, a wykładziny bagażnika jak nowe. Można i jakąś z allegro, ale kiedyś do O I kupiłem dywaniki gumowe! Nie dało rady koszmarnego smrodu się pozbyć. Skończyły w osiedlowym śmietniku, tak więc można się naciąć. Ori są pewne pod tym względem. Rwentualnie jest taka firma Rezaw plast - oni podobno robią gumowe rzeczy bardzo ok.
                      W każdej mojej (teraz w trzeciej już) OIII używam wykładziny właśnie z Rezaw Plast. Koszt do przyjęcia, a w razie zużycia wymieniam na nową. Popieram słowa Kolegi wyżej: jak najbardziej OK.

                      Komentarz


                      • #12
                        Też mam firmy Rezaw Plast i się sprawdza.koszt ok90zl

                        Komentarz


                        • #13
                          Z innej beczki szukam jakiegoś sytemu siatek do bagażnika, mam te oryginalne, ale dają trochę mało kombinacji macie jakieś propozycje do Liftbacka III FL

                          Komentarz


                          • #14
                            Mam oryginalną matę do kombi OIII FL 5E9061160 wszystko fajnie, ale pasuje wyłącznie gdy nie mamy obniżonej podłogi.
                            Moja 4x4

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X