Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Potzebna pomoc z kodowaniu kilku rzeczy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Witam Panowie,
    Jestem tu nowy i od niedawna jestem posiadaczem Octavii 3 po fl.
    Czy może jest ktoś z Poznania albo okolicy by ogarnąć kilka rzeczy przy kompie takich jak doświetlanie zakrętów , składanie el lusterek włączenie świateł przeciwmgłowych przy otarciu auta i sterowanie głosem (informacja : kod aktywacyjny od dilera)


    Pozdrawiam Marek

    Komentarz


    • #77
      A czy jest możliwość rozszyfrowania kodowania? Tzn. na podstawie kodowania można sprawdzić jakie opcje są włączone a jakie nie?
      ... Èerná Magic s perle»ovým efektem, dvouzónová klimatizace s elektronickou regulací, dal¹í 4 reproduktory vzadu, navigaèní systém "COLUMBUS"...

      Komentarz


      • #78
        Składanie lusterek

        Mam składane lusterka. Wiecie jak zakodować żeby składały sie tylko przy długim naciśnięciu przycisku zamykania, a nie za każdym razem?
        Zostały mi czesci, po szkodniku:
        VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
        Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

        Komentarz


        • #79
          Zamieszczone przez heretyk Zobacz wpis
          Składanie lusterek
          też o tym właśnie myślałem aby zapytać....
          podobno OBD11 ma taką funkcje
          ktoś coś?
          Dawid
          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

          Komentarz


          • #80
            ktoś może sprawdzić takie kodowanie?(nie mam kabelka chwilowo )
            Wchodzimy w sterownik 09 centralny układ elektroniczny
            Klikamy zakładkę Adaptacja i tam wyszukujemy wpisując Spiegelverstellung (wystarczy wpisać 3 litery Spi)
            W pozycji Funk Spiegelanklappung Modus zmieniamy z by look... Na by convenience... I potwierdzamy OK
            Potwierdzamy zmianę wpisując hasło/login 31347
            W menu ustawień samochodu w radiu w pozycji sterowanie szyb i lusterek trzeba zaznaczyć v składanie lusterek po zamknięciu samochodu.
            Dawid
            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

            Komentarz


            • #81
              Która opcja ostrzeżenia o niezapiętych pasach w OIII jest domyślna?

              de34d583fdce17c2.jpg

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X