Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przegródki w bagażniku tył

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przegródki w bagażniku tył

    hej nie wiem jak to napisać i nazwać chodzi mi o to dokładnie co ze zdjęcia ? ( dla podglądu SB ), nie miałem tego albo gdzieś podziałem . Mozna to gdzieś kupić ?
    Załączone pliki

  • #2
    Hej.
    Szukasz zapewne zaślepki/schowka boczka bagażnika o numerze:
    5E5867145A (bez elementu mocującego na rzep)
    lub
    5E5867145 (z elementem mocującym na rzep)
    Sprawdź znany portal aukcyjny, ale jeżeli nie masz takich plastikowych twardych czarnych mocowań w boczku, to nie zamontujesz tego.
    Widać je na poniższym zdjęciu, w nie się wsuwa ową zaślepkę/schowek boczka bagażnika:
    Pozdrawiam,


    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
      Hej.
      Szukasz zapewne zaślepki/schowka boczka bagażnika o numerze:
      5E5867145A (bez elementu mocującego na rzep)
      lub
      5E5867145 (z elementem mocującym na rzep)
      Sprawdź znany portal aukcyjny, ale jeżeli nie masz takich plastikowych twardych czarnych mocowań w boczku, to nie zamontujesz tego.
      Widać je na poniższym zdjęciu, w nie się wsuwa ową zaślepkę/schowek boczka bagażnika:
      Na lewej stronie jest schowek, prawa strona jest bez schowka.
      Jaki numer maja te 2 uchwytu które mocują schowek 5E5867145A?
      Ostatnio edytowany przez mez2008; 44701.

      Komentarz


      • #4
        Hewj ja mam po obu stronach te plastiki do wsuwania

        Komentarz


        • #5
          Widocznie zależy od wersji. U mnie też było po lewej, a po prawej nie.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #6
            Wg cennika Octavii III z listopada 2013 roku (produkcja początek 2014):

            Przegroda wnęki nadkola – lewa strona bagażnika
            – bez możliwości dokupienia w wersji ACTIVE,
            – w standardzie w wersji AMBITION i ELEGANCE.

            Przegroda wnęki nadkola z wyjmowaną listwą ograniczającą – prawa i lewa strona bagażnika (wyklucza zamówienie Sound System oraz wielofunkcyjnej podłogi bagażnika):
            – bez możliwości dokupienia w wersji ACTIVE,
            – dopłata 50 zł w wersji AMBITION,
            – w standardzie w wersji ELEGANCE.

            Ja dopłacałem i mam z obu stron. Z lewej 5E5867145A (bez elementu mocującego na rzep), z prawej 5E5867145 (z elementem mocującym na rzep).
            Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
            Pozdrawiam,


            Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez mez2008 Zobacz wpis
              Na lewej stronie jest schowek, prawa strona jest bez schowka.
              Jaki numer maja te 2 uchwytu które mocują schowek 5E5867145A?
              Wydaje mi się, że tego nie da się dołożyć. Coś mi świta, że gdzieś o tym czytałem, ale będę pewien ja sprawdzę to sam, niestety nie mam obecnie auta pod ręką. Sprawdzę później czy jest na tym jakiś numer wybity i czy jest to przykręcane czy np. wtapiane, no chyba, że ktoś uprzedzi
              Pozdrawiam,


              Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

              Komentarz


              • #8
                A jak z prawej chciałbym dołożyć z prawej taką na rzep, to mocne to? Ma ktoś taką?
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                  A jak z prawej chciałbym dołożyć z prawej taką na rzep, to mocne to? Ma ktoś taką?
                  Ten rzep o którym piszę, to jest ten dodatkowy element w tej listwie który się wyjmuje i można go "złamać" w kąt prosty i zabezpieczyć zawartość bagażnika, aby się nie przesuwała.
                  To zdjęcie odda chyba wszystko:


                  Można kupić same te elementy z rzepem (bo ten element ma rzep od dołu). Oryginalnie są pakowane po 2 szt. i może pisać, że są do Rapida albo Fabi, nie ma to znaczenia. Ja dokupiłem bodajże od Fabi i też pasują, a taniej mieli w ASO (chyba 40 zł za 2 szt.) niż używane na alledrogo

                  Co do tych dodatkowych elementów, które mocują tą listwę, to znalazłem coś takiego
                  Loading...
                  i tu nie ma podanego numeru do tego (15) i przy (16) i (17) odwołują tam się do
                  Link
                  ale tu też nie ma nic o tych 2 elementach mocujących.

                  Ktoś się u ruskich na forum o to pytał
                  forum.skoda-club.ru • Просмотр темы - Запрос номеров запчастей для Октавии А7
                  ale chyba nie dostał odpowiedzi. Kto zna rosyjski niech potwierdzi, pytanie pada w poście z 26 stycznia 2014, 10:11

                  Pozostaje chyba wymiana całego boczku 5E5867428 + odpowiednia literka..

                  Pozdrawiam,


                  Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                  Komentarz


                  • #10
                    Czy udało się komuś znaleźć jakiś zamiennik tych uchwytów na rzepy? Na allegro są po 50 zł za 2 szt a wydaje mi się, że to drogo tym bardziej, że chciałbym na 2 auta i po 4 rzepy więc się robi 200 zł za kilka kawałków plastiku

                    Komentarz


                    • #11
                      Dobra kupiłem 2 komplety oryginałów, Trzymają się mocno chociaż jeszcze nic nimi ni zabezpieczałem.

                      Komentarz


                      • #12
                        kupiłeś - jakie numery, w aso ? i ile zapłaciłeś , może zaprezentuj zdjęcia
                        jmors44

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X