Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dodanie tempomatu do Skody Octavii III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dodanie tempomatu do Skody Octavii III

    Witam,

    Prośba o polecenie w Warszawie/powiecie Piaseczyńskim/okolicy fachowca/zakładu, gdzie by zamontowano tempomat z oprogramowaniem w rozsądnej cenie. W warszawskich serwisach SKODY proszą ponad 2 tysiące złotych za tę przyjemność

  • #2
    SKODA Octavia 2013 r. diesel

    Komentarz


    • #3
      Kolego uzupełnij profil. W 2013 roku były O2FL i już OIII.

      Założenie tempomatu to nie taka znowu trudna sprawa. Sam dokładałem u siebie. W okolicach Warszawy jest osoba która zakłada takie sprawy.
      Masz Kabel i Vcds?

      ...Moje Cappuccino MPi...

      jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
      sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
      wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

      Komentarz


      • #4
        Mogę polecić tego pana...korzystałem z jego usług.
        Link

        Komentarz


        • #5
          dodanie tempomatu do O3 wymaga oprócz wymiany manetki i ewentualnie dodania kabelków także kodu SwaP oraz kodowania on-line - dlatego ASO tyle bierze.
          OCTAVIA III KOMBI 1.4 TSI, CZDA, STYLE, 150KM
          VCDS, VCP,

          Komentarz


          • #6
            Samemu nie założysz.
            Pozdrawiam
            Marcin

            Komentarz


            • #7
              skoda Octavia III,
              dzięki za pomoc
              nie za bardzo bym się podjął samemu to zrobić stąd poszukiwania speca

              Komentarz


              • #8
                Potrzebny jest kod SwaP z Aso dopisany do VIN pojazdy. Dlatego nie ma takiej opcji, żeby ktoś Ci to zrobił. Ewentualnie kupujesz kod w ASO i ktoś kto ma Geko, czyli dostęp do serwerów VW może to zrobić. Czasy fików mików z VCDS skończyły się wraz z Octavią 2 FL.
                Pozdrawiam
                Marcin

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Enriquez Zobacz wpis
                  Potrzebny jest kod SwaP z Aso dopisany do VIN pojazdy. Dlatego nie ma takiej opcji, żeby ktoś Ci to zrobił. Ewentualnie kupujesz kod w ASO i ktoś kto ma Geko, czyli dostęp do serwerów VW może to zrobić. Czasy fików mików z VCDS skończyły się wraz z Octavią 2 FL.
                  Oj tam trochę fików mików da się zrobić , ale fakt utrudnili znacząco dokładanki.
                  Mogę pomóc z VAG-owaniem, VCP i mechaniką. Warszawa i okolice. Własny warsztat na Białołęce - MonsterGaraż
                  Samochody:
                  Astra F cabrio Bertone 1,6
                  O3 2,0TDI CKFC
                  Była:
                  O2FL 1,4TSI CAXA

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Enriquez Zobacz wpis
                    Potrzebny jest kod SwaP z Aso dopisany do VIN pojazdy. Dlatego nie ma takiej opcji, żeby ktoś Ci to zrobił. Ewentualnie kupujesz kod w ASO i ktoś kto ma Geko, czyli dostęp do serwerów VW może to zrobić. Czasy fików mików z VCDS skończyły się wraz z Octavią 2 FL.
                    Witam wszystkich bo to moj pierwszy post tutaj na forum.
                    Posiadam Octavie III MY14 wersja Ambition z kierownica multifunkcyjna. I chcailbym dolozyc do tego tempomat. Wiem ze bez ASO sie nie obejdzie ale manetki chcialbym sobie zamontowac sam. Pytanie na co mam zwrocic uwage przy zakupie manetek i czy tylko manetka wystarczy czy jeszcze cos musze dokupywac? Czy sa jakies rodzaje tych manetek czy tylko mam kupic z funkcja tempomatu? Ogolnie od czego zaczac. Dodam ze VCDS mam i w miare ogarniam wiec jak by trzeba jakis dodatkowych informacji to moge podac. Z gory dziekuje za pomoc.

                    Komentarz


                    • #11
                      Witam, może ktoś z pomorskiego lub śląskiego poleci kogoś kto doposaży o3 w tempomat?

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja Ci zamontuję na Śląsku.
                        A tam wyżej to polecam Krzynola. Gdańsk Banino .
                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                        Komentarz


                        • #13
                          jak szukasz na Dolnym Śląsku to napisz na priv
                          jmors44

                          Komentarz


                          • #14
                            Jak coś to mam części manetki 5Q0 953 507 AD i taśmę 5Q0 963 549 E Octavia III 2014 (Modelowy 2015) jakby ktoś był chętny,
                            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X