Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OIII FL - chlapacze/kombi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • OIII FL - chlapacze/kombi

    Czy ma ktoś zamontowane i podzieliłby się zdjęciami jak to wygląda?
    Moja Balbina

  • #2
    ja mam(ale nie combi) w ASO zakładali przy odbiorze zobacz u mnie
    Octavia Club Polska
    Ostatnio edytowany przez dawcio; 39500.
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

    Komentarz


    • #3
      Mam ale w Fabii 2 i powiem że nie wyglada to źle, ale przynajmniej nie piaskuje mi podwozia i ten co za mną jedzie nie obrywa z pod kół. Znajomy ma w OIIIFL combi i fajnie to wyglada zakladali mu w ASO.

      Komentarz


      • #4
        Ja mam w O2 FL Kombi i jest jak kolega wyżej pisze.

        Zamieszczone przez Rico40 Zobacz wpis
        przynajmniej nie piaskuje mi podwozia i ten co za mną jedzie nie obrywa z pod kół

        Polecam.

        ...Moje Cappuccino MPi...

        jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
        sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
        wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

        Komentarz


        • #5
          Ja dokładałem sam oryginalne chlapacze przód i tył. Polecam

          Octavia Club Polska
          Moja "córeczka"
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

          Komentarz


          • #6
            zamontowałem w OIII kombi oryginalne chlapacze, które zakupiłem w aso za ok.. 120 ( nie kupuj innych ), całość wygląda lepiej niż dobrze nie wspomnę już o walorach użytkowych, nie wiem jak załączyć zdjęcia więc jak podasz priv to prześlę mms
            jmors44

            Komentarz


            • #7


              Zamieszczone przez trooper
              Czy ma ktoś zamontowane i podzieliłby się zdjęciami jak to wygląda?
              Montowałem sam i polecam. Nic nie chlapie po zderzaku i drzwiach. Kup tylko oryginał do kombi po FL. Opis montażu jest w komplecie. Przy montażu nie było żadnego problemu.


              Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

              Komentarz


              • #8
                Dzięki Panowie.

                U mnie wyszło jak poniżej. Szkoda tylko że nie są trochę krótsze
                Załączone pliki
                Moja Balbina

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez trooper Zobacz wpis
                  Szkoda tylko że nie są trochę krótsze
                  Są odpowiedniej długości - przekonasz sie po pierwszym deszczu.

                  ...Moje Cappuccino MPi...

                  jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                  sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                  wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                  Komentarz


                  • #10
                    Jak to się montuje? Są z tym jakieś komplikacje ? Wydaje mi się że kiedyś w ASO słyszałem że trzeba ściągać koła żeby założyć chlapacze.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Grad77 Zobacz wpis
                      Jak to się montuje? Są z tym jakieś komplikacje ? Wydaje mi się że kiedyś w ASO słyszałem że trzeba ściągać koła żeby założyć chlapacze.
                      Łatwiej jest przy ściągniętym kole, szczególnie z tyłu. Chodzi o łatwość wkręcenia wkrętów. Z przodu skrecisz odpowiednio kołami, raz w jedną stronę, a raz w drugą i będziesz mieć łatwiejszy dostęp.
                      Polecam też podkleić miejsca styku z lakierem folią bezbarwną.
                      Pozdrawiam,


                      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamierzam u siebie założyć, bo w OI mi się to świetnie sprawdzało, ale trochę boję się zepsuć stylistykę kombicy. Może jeszcze ktoś wrzuci fotki OIII w kombi z tym modem??
                        O1-->O3--> ?

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez kabi_007 Zobacz wpis
                          Może jeszcze ktoś wrzuci fotki OIII w kombi z tym modem??
                          3-4 posty wyżej?

                          ...Moje Cappuccino MPi...

                          jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                          sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                          wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                          Komentarz


                          • #14
                            Widziałem, ale może ktoś jeszcze się pochwali
                            O1-->O3--> ?

                            Komentarz


                            • #15
                              Chlapacze mam i ja
                              Różnica in plus - horrendalna, zwłaszcza ostatnie 2 dni, gdy deszczu nie brakuje.
                              Auto zauważalnie mniej się brudzi i nie psują estetyki - o co się bałem.
                              O1-->O3--> ?

                              Komentarz


                              • #16
                                Zakupiłem chlapacze do O3 FL, w instrukcji jest napisane, że jeden chlapacz montowany jest 3 wkrętami, dwa są z nadkola a miejsce na trzeci trzeba wywiercić... :/ Tak to się montuje?
                                ... Èerná Magic s perle»ovým efektem, dvouzónová klimatizace s elektronickou regulací, dal¹í 4 reproduktory vzadu, navigaèní systém "COLUMBUS"...

                                Komentarz


                                • #17
                                  Jak przyłożysz chlapacz i zapniesz na 2 wkręty, to do 3ciego potrzeba nawiercić otwór, ale z OIII przedFL to nie było wiercenie w blasze nadkolu z tworzywa.
                                  Pozdrawiam,


                                  Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    U mnie w O3 przed FL też musiałem w przednich nawiercić dziurę w plastiku nadkola na jeden zatrzask, na opakowaniu napisane że potrzebne wiertło fi7, takiego nie miałem i zrobiłem fi6 i trzyma. BTW nadkola w O3 w porównaniu do O1 to jakby z papieru były ;/
                                    Wszędzie taniość i ekologia.
                                    O1-->O3--> ?

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Witam, u mnie wyglada to tak pozdrawiam
                                      Załączone pliki
                                      Ostatnio edytowany przez imported_świetlik; 42657.
                                      -----------------------

                                      SKODA OCTAVIA III KOMBI

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez kabi_007 Zobacz wpis
                                        U mnie w O3 przed FL też musiałem w przednich nawiercić dziurę w plastiku nadkola na jeden zatrzask, na opakowaniu napisane że potrzebne wiertło fi7, takiego nie miałem i zrobiłem fi6 i trzyma. BTW nadkola w O3 w porównaniu do O1 to jakby z papieru były ;/
                                        Wszędzie taniość i ekologia.
                                        Po przesiadce z OIIFL na OIII FL pierwsze co mi się rzuciło w oczy to oszczędność na każdym elemencie niestety
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                        przedstawiam smerfetke

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez 2.0-16v Michał Zobacz wpis

                                          Po przesiadce z OIIFL na OIII FL pierwsze co mi się rzuciło w oczy to oszczędność na każdym elemencie niestety
                                          Paradoks jest taki, że zmieniłeś auto na gorsze. Już o tym było.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Czasami tak się dzieje, ale nie żałuje swojego świadomego wyboru. Jestem bardzo zadowolony z tego co KUPIŁEM ŚWIADOMIE i jak bym mógł cofnąć czas to wybrał bym dokładnie tak samo. Mam nowe auto na gwarancji i szczerze to mnie wal... co będzie się działo jest po to gwarancja. Smerefeta kilka lat już miała i nie wiadomo co i kiedy się z nią podzieje.
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                            przedstawiam smerfetke

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X