Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Doposażenie Radia Bolero w nawigację szukam chętnego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Doposażenie Radia Bolero w nawigację szukam chętnego

    Witam
    Posiadam octavie z 2017 roku radio bolero bez nawigacji chciałbym je doposażyć w NAVI wiem, że trzeba zamontować odbiornik GPS i chyba wymienić komputer (tam gdzie schowek ) Może jakiś forumowicz się tym zajmuje i zna się na tego typu przeróbkach jest z woj. Pomorskiego proszę o kontakt na priv. pozdrawiam

  • #2
    A....przez telefon nawigacji używasz bo tak też można
    Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

    Komentarz


    • #3
      Smart linka trzeba aktywować w moim modelu pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Strzala Zobacz wpis
        Smart linka trzeba aktywować w moim modelu pozdrawiam
        Jeżeli nie ma fabrycznie to w ASO za $$
        Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

        Komentarz


        • #5
          ASO zleca to jakieś firmie w Sopocie wiec zawsze można ominąć pośrednika pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Strzala Zobacz wpis
            Witam
            Posiadam octavie z 2017 roku radio bolero bez nawigacji chciałbym je doposażyć w NAVI wiem, że trzeba zamontować odbiornik GPS i chyba wymienić komputer (tam gdzie schowek ) Może jakiś forumowicz się tym zajmuje i zna się na tego typu przeróbkach jest z woj. Pomorskiego proszę o kontakt na priv. pozdrawiam
            Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba kolega pab567 zajmuje się takimi rzeczami.

            Komentarz


            • #7
              pab567 jeżeli chcesz mieć navi (Amundsen lub Columbus) lub każde ASO, jeżeli chcesz SmartLinka.
              Rafał

              Komentarz


              • #8
                cos wiadomo juz wiecej w tym temacie ?

                Komentarz


                • #9
                  @pab567 Ogarnia temat.
                  W znajomego w golfie 7 wymieniał radio na navi (composition media na discover media)
                  Czyli to tak jak w o3 by wymienić Bolero na amundsen.
                  Temat nie jest tani bo to nie działa na zasadzie plug@play, trzeba zdejmować lub filtrować ochronę komponentu, zaprogramowywać jednostkę multimedialną pod wyposażenie. No i koszt samej jednostki.

                  Dużo taniej jest w bolero uruchomić pakiet SmartLink.

                  Komentarz


                  • #10
                    a ile to kosztuje ? ( pakiet smart link )

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez lodowa Zobacz wpis
                      a ile to kosztuje ? ( pakiet smart link )
                      Między 700 a 900,-, w zależności od ASO.
                      Rafał

                      Komentarz


                      • #12
                        Hej, czy google maps po smart linku działa?

                        Komentarz


                        • #13
                          Działa

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Lapa Zobacz wpis
                            Hej, czy google maps po smart linku działa?
                            Działa też AutoMapa
                            Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                            Komentarz


                            • #15
                              Nawigacji można używać przez BT w radiu Bolero ładnie działa TomTom GO ( i inne, testowałem ) z opisem ulicy w którą skręcić a muzyka w tle jest wyciszania w trakcie komunikatów nawigacyjnych, jedyna uciążliwości to brak obrazu ( łączenie po kablu dopiero daje obraz) ale poza tym komunikaty radarowe i natężenie ruchy (korki) na danym odcinku drogi są na bieżąco podawane głosowo, dobrze się sprawdzają takie rozwiązanie.
                              Zalety; brak podłączania kabla do radia.
                              Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                              Komentarz


                              • #16
                                wczoraj zaktualizowałem iphone 7 do iOS 12 .. i nagle mi wyskoczyło Google Maps na Apple CarPlay ,wiec juz nic wiecej do szczęscia mi nie jest potrzebne .,
                                W adroidzie juz miałem to wczesniej , także Waze, natomiast mi w zupełnosci wystarcza iphone + Google Maps + CarPlay.
                                2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez xcex Zobacz wpis
                                  wczoraj zaktualizowałem iphone 7 do iOS 12 .. i nagle mi wyskoczyło Google Maps na Apple CarPlay ,wiec juz nic wiecej do szczęscia mi nie jest potrzebne .,
                                  W adroidzie juz miałem to wczesniej , także Waze, natomiast mi w zupełnosci wystarcza iphone + Google Maps + CarPlay.
                                  Dokładnie, zależy kto używa jakiego smartfona to wybiera wtedy opcję nawigacji którą posiada.
                                  Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez multimax Zobacz wpis
                                    Dużo taniej jest w bolero uruchomić pakiet SmartLink.
                                    A można to zrobić poza ASO? Np. VCDSem, albo VASem?
                                    Maciej 'Gawronik' Gawroński
                                    [center:5414c7789e]Cappucino Octavia IIFL Combi 2010r. 2.0 TDI CFHC - moja ci ona
                                    Silver Fabia IIFL Hathback 2011r. 1.6 TDI CAYB - żony
                                    [/center:5414c7789e]

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Gawronik Zobacz wpis
                                      A można to zrobić poza ASO? Np. VCDSem, albo VASem?
                                      VCDS i VAS się nie da ... Bo to nie kwestia kodowania tylko aktywacji (tak samo jak obsługa głosowa, profile jazdy "MODE" itp)
                                      Są ludzie którzy to robią (może ją dojścia do serwerów VAG i aktywują na konkretny vin .... lub jakoś kopiują aktywacje imitując inny vin ) .... słyszałem że biorą od 500-550zł (czyli tylko trochę taniej - darmo to nie jest)

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Ma ktoś -testował- obsługę głosową, warto aktywować
                                        Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez Langusta Zobacz wpis
                                          Ma ktoś -testował- obsługę głosową, warto aktywować
                                          Bawiłem się w bliźniaczym golfie 7..... nic ciekawego
                                          Już lepiej w smart link (w mib2) włączyć Android Auto i tam bawić sie asystentem google ("ok google")

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez multimax Zobacz wpis

                                            Bawiłem się w bliźniaczym golfie 7..... nic ciekawego
                                            Już lepiej w smart link (w mib2) włączyć Android Auto i tam bawić sie asystentem google ("ok google")
                                            To narazie dam sobie spokój
                                            Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X