Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lampy przód 2014

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lampy przód 2014

    Witam, orientuje się ktoś w temacie rodzajów LAMP w O3 przed liftem?
    Mam zwyczajne lampy bez LED, chciałbym zamienić na LED ale czy są takie bez XENON, żebym nie musiał pół samochodu wymieniać - zderzak, spryski itp.

  • #2
    Kupujesz tu H15 i H7
    Page Not Found - Aliexpress.com

    (opcjonalnie H8/H11 do przeciwmgielnych)

    Mieszczą się bez problemu.
    W PL takie same są drugie tyle droższe


    Mijania po włożeniu led trzeba trochę obniżyć, bo strumień swiatła jest mocniejszy i świeci wyżej.

    Link




    Musisz być świadom że używanie ich nie jest do końca legalne.
    Lampy są homologowane na żarnikowe. Nie ma ledów nie fabrycznych z homologacją.

    Komentarz


    • #3
      Z innymi H15 led bywają problemy, nie mieszczą się w lampie.
      Albo są po prostu za słabo świecą.

      Komentarz


      • #4
        Te "UKRYŁ żarówki" to nawet 10 000 lumenów mają. :-) Właściwie, to nie ma problemu dołożyć jeszcze jedno zero w opisach takich produktów, bo nikt za to nie odpowiada (producent nieznany).

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
          Te "UKRYŁ żarówki" to nawet 10 000 lumenów mają. :-) Właściwie, to nie ma problemu dołożyć jeszcze jedno zero w opisach takich produktów, bo nikt za to nie odpowiada (producent nieznany).
          A miałeś je w ręku.... ja kupiłem te z allegro.... przetestowałem - były ok. Więc oddałem i kupiłem u źródła
          Testowałem też H7 Phillips i Bosma. Te które podałem na górze nie są gorsze, rzekł bym że nawet jaśniejsze wyraźniejszy ocieńcie strumienia światła na ścianie.
          Do tego H7 Philips Bosma nie zamkniesz też tylnej obudowy lamy, radiator z wentylatorem wystaje.

          Komentarz


          • #6
            A wyobrażasz sobie 10 000 lumenów, gdy normalny ksenon ma 3200, a dobra H7 1500?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
              A wyobrażasz sobie 10 000 lumenów, gdy normalny ksenon ma 3200, a dobra H7 1500?
              O jezu ... po co czytasz opis z chin.

              1000lm nie mają - połechtałeś swoje ego ?
              Jak nie chcesz kupować / testować to po co jątrzysz.

              Żarnikowej używałem H7 tungsram 90-120% (nie pamiętam które bo używałem obu i nie pamiętam które miałem na koniec... różnicy nie widziałem czy 90 czy 120%), w poprzednim aucie używałem bliźniaczych philips H7 z podwyższoną mocą (ten sam efekt to tańsze thunsram)
              Generalnie te H7 nie umywały się jasnością do ledów
              - chińskie z aliexpres / polski pośrednik z allegro
              - Phillips
              - Bosma
              Barwa światła to oddzielna kwestia.

              Komentarz


              • #8
                A czy ktoś z was zastępował żarówki świateł dziennych w zwykłych reflektorach jakimiś ledami? Macie do polecenia coś zdatnego do użytku?

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Lapa Zobacz wpis
                  A czy ktoś z was zastępował żarówki świateł dziennych w zwykłych reflektorach jakimiś ledami? Macie do polecenia coś zdatnego do użytku?
                  No przecież cały temat jest o tym

                  Komentarz


                  • #10
                    W Octavii 3 w lampach halogenowych do świateł dziennych używana jest żarówka H15 (wspólna żarówka dla : dzienne, pozycyjne, długie)

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez multimax Zobacz wpis

                      No przecież cały temat jest o tym
                      Faktycznie. Nie sprawdziłem. Dzięki.

                      Komentarz


                      • #12
                        Jak się ma brak homologacji ledów w reflektorach przystosowanych do halogenów do ewentualnych konsekwencji podczas dzwona? Problemy z wypłatą odszkodowania przez ubezpieczyciela w przypadku ich dostrzeżenia to wymysł internetów czy rzeczywiście jest się nad czym zastanowić?
                        180km / 300Nm

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X