Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Żarówki mijania Led

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Żarówki mijania Led

    witam, czy ktoś zakładał zarowki ledowe zamiast fabrycznych h7 do octavii z lampami bezsoczewkowymi ? Z tego co się orientuje nie jest to zgodne z przepisami ? Jak z widocznością ? Poprawiła się ? Czy taka żarówka oślepia innych kierowców ? Montaż bezproblemowy czy jakieś adaptery potrzebne ? No i wreszcie jaka żarówkę byście polecili ?

  • #2
    Witaj

    Kolega naver miał z tym do czynienia. Komplet kosztował chyba 199 albo 299 pln. Miały atest ale komputer walił błędami. Światło było bardzo dobre.

    Napisz do niego.

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Przemek_i My mamy soczewkę, a ikar94 jej nie ma. Bez soczewki to nie ma sensu. Co do samych żarówek są i takie, które nie dają błędów, ale ja zrezygnowałem z tego, ze względu sporych wątpliwości "co by było gdyby" w razie kolizji trafił się kumaty policjant i zrobił notatkę o żarówkach. Możliwe problemy zabijają w moim przypadku wszelkie plusy LEDa.
      Moje 1.6 MPI BSE

      Komentarz


      • #4
        Już się na ten temat rozpisywałem
        Lampy przód 2014 - Octavia Club Polska

        Ja poleciałem po całości ... mam LEDy
        H7 (mijania), H15 (długie, dzienne, pozycyjne ). H8/11 (przeciwmgielne, zakodowane również jako doświetlające zakręty)
        Używam od zeszłej jesieni/zimy)

        Jak zmienisz tylko H7 to będą się gryzły barwą z pozycyjnymi ... kiepsko to wygląda wtedy
        Ostatnio edytowany przez multimax; 711.

        Komentarz


        • #5
          MultiMax jakie masz lampy z soczewka czy bez ?

          Komentarz


          • #6
            Co za pytanie ;/
            Gdybym miał z soczewkami to miałbym xenon. (wiec nie rozmawiałbym o H7 / H15)

            Moja lampa z ledami

            h7.jpg

            Komentarz


            • #7
              A widzisz niekoniecznie widziałem ostatnio na Słowacji octavię z soczewka na zwykłej żarówce bez paska ledowego do dziennych tak czy siak dzięki za odpowiedz

              Komentarz


              • #8
                Ani w etce , ani w używkach nie znalazłem takiego cuda.
                Wg mnie jakiś zamiennik

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez ikar94 Zobacz wpis
                  octavię z soczewka na zwykłej żarówce bez paska ledowego do dziennych
                  Może jakaś przeróbka, bo do OIII z początku produkcji można było zamówić lampy xenonowe bez paska ledowego jak i z nim.
                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X