Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio zamiast Swinga

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio zamiast Swinga

    Może ktoś orientuje sie czy bezkolizyjnie moge zmienic mojego swinga na np cos takiego
    Link
    Tez ma od razu jedmoske sterujaca i ekran, nie musialbym nic przerabiac z kablami do schowka, bo wiem ze oddzielnie jest jednostaka multimedialna a oddzielni ekran.
    Jeszcze jedna sprawa czy ten sprzet proponowany w all...o ma mozliwosc podpiecia kamery, zalezy mi na tym, a moze ktos ma pomysl inny jak uporac sie ze zmiana radia na jakies inne, zalezy glownie mi na kamerzy i oczywiscie bluetooth bo obecny swing ma to.

  • #2
    Szczerze to za 1k masz Columbusa - ori sprzęt z NAVI i z dużym wyświetlaczem.

    No i podstawowe pytanie do jakiej wersji Octy
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


    T: 500286848

    Komentarz


    • #3
      to z linku podanego to bieda
      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

      Komentarz


      • #4
        Napisz kolego jaka Octavia.
        Jak O2 to kup jak koledzy piszą NAVI lub za 600 PLN Bolero. Będziesz zadowolony.

        ...Moje Cappuccino MPi...

        jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
        sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
        wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

        Komentarz


        • #5
          Moja Octavia to wersja 3 z 2014r., mialem wcześniej 2008 przed liftem to zrobiłem jak Rafał pisał, miałem tam Columbusa, tu sa troche schody, bo multimedia w schowku a wyswietlacz na miejscu radia. Ter radio z linka to wiem ze bida ale moze lepsze od tego co mam Swinga, moze ma możliwość kamery i bezkolizyjna podmiana. Co o tym sądzicie.

          Komentarz


          • #6
            Sam fakt podmiany radia to jedno, trzeba jeszcze jechać do ASO na zdjęcie CP i dopisanie nowego radia do VIN samochodu. Inaczej się nie da. Radio musi być z legalnego źródła oczywiście.
            OCTAVIA III KOMBI 1.4 TSI, CZDA, STYLE, 150KM
            VCDS, VCP,

            Komentarz


            • #7
              staniusek skąd jesteś ?
              OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


              T: 500286848

              Komentarz


              • #8
                Legionowo obok Warszawy

                Komentarz


                • #9
                  co do ASO to wiem, tylko chce zrobic podmiane jak najmniej kłopotliwie stąd link który wcześniej podałem do radia, które fizycznie można by było wymienić 1 do 1 bo wygląda jak Swing czyli jednostak multimedialna jest razem z ekranem, tylko jak pisałem nie wiem czy kamerę do tego czegoś można podłączyć, bT w tym chyba jest bo jest jakis adres napisany na naklejce radia przy oznaczeniu BT. Przy zakupie jakiegoś lepszego radia, musiałbym przedluzac kable doschowka, kupic kieszen trzymajaca jednostke multimedialna, no i same radia to gruba kasa.

                  Komentarz


                  • #10
                    ten pomysl z wymiana radia i dolozenia kamery wpadl mi do glowy jak spytalem jakiegos magika z aso jak dolozyc czujki, to wyliczyl 2500 - jakas masakra, rozumiem wizyta w aso 150 zl, czesci po mojej stronie, kupilem hokej do zderzaka z czujkami za 100 zl, wiazke mam juz w bagazniku, nie wiem jaki modul streownika powinienm kupic, jakie kable i czy wogole bedzie gdzie to podpiac. Moze ktos z was sie orientuje, mojmechanik mowi zeby zrobic to z czesciami valeo, poza komputerem o3, moze ma i racje tylko czy oryginalne czujki moge zaadaptowac z tym valeo?

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X