Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podświetlane pokrętła nawiewów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podświetlane pokrętła nawiewów

    Cześć,

    Zarówno w O2 jak i w O3 pokrętła nawiewów (inaczej niż w SI/II/III) nie są podświetlane. W przypadku O2 temat jest znany i przerobiony -> [O2] Podświetlane pokrętła nawiewów - Octavia Club Polska
    Sam w mojej O2 też mam to zrobione. Teraz myślę o takim modzie w O3. Czy ktoś to może już przerabiał - nie chcę wyważać już otwartych drzwi
    Ostatnio edytowany przez Gawronik; 31967.
    Maciej 'Gawronik' Gawroński
    [center:5414c7789e]Cappucino Octavia IIFL Combi 2010r. 2.0 TDI CFHC - moja ci ona
    Silver Fabia IIFL Hathback 2011r. 1.6 TDI CAYB - żony
    [/center:5414c7789e]

  • #2
    wpisz na Youtube jest filmik jak zrobic

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez strazak86 Zobacz wpis
      wpisz na Youtube jest filmik jak zrobic
      Powalająca pomoc.....

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez strazak86 Zobacz wpis
        wpisz na Youtube jest filmik jak zrobic
        A może podpowiesz "słowa klucze" do wyszukiwania na youtu.be? Bo mi się do O3 znaleźć nie udało...

        Pozdrawiam,
        Maciej 'Gawronik' Gawroński
        [center:5414c7789e]Cappucino Octavia IIFL Combi 2010r. 2.0 TDI CFHC - moja ci ona
        Silver Fabia IIFL Hathback 2011r. 1.6 TDI CAYB - żony
        [/center:5414c7789e]

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Gawronik Zobacz wpis

          A może podpowiesz "słowa klucze" do wyszukiwania na youtu.be? Bo mi się do O3 znaleźć nie udało...
          OK, bo może to, co napisałem zostało opatrznie zrozumiane...

          Chodzi mi nie o pokrętła w konsoli centralnej pod "radiem" do sterowania kierunkiem / siłą dmuchawy / temperaturą, tylko o pokrętła w kratkach wentylacyjnych.

          Pozdrawiam,

          Maciej 'Gawronik' Gawroński
          [center:5414c7789e]Cappucino Octavia IIFL Combi 2010r. 2.0 TDI CFHC - moja ci ona
          Silver Fabia IIFL Hathback 2011r. 1.6 TDI CAYB - żony
          [/center:5414c7789e]

          Komentarz


          • #6
            No cóż... Wyjąłem kratkę, przyjrzałem się pokrętłu i wychodzi na to, że w O3 taki mod nie przejdzie. Pokrętło w żaden sposób nie nadaje się do modyfikacji tego typu. Można co najwyżej za pokrętłem umieścić jakieś źródło światła żeby przeświecało przez szpary po bokach pokrętła, ale wygląda to nieciekawie. Pomysł zarzucam... No chyba, że ktoś wpadnie na jakiś ciekawy pomysł...
            Maciej 'Gawronik' Gawroński
            [center:5414c7789e]Cappucino Octavia IIFL Combi 2010r. 2.0 TDI CFHC - moja ci ona
            Silver Fabia IIFL Hathback 2011r. 1.6 TDI CAYB - żony
            [/center:5414c7789e]

            Komentarz


            • #7
              Witam. Jest możliwość przerobienia i na forum rosyjskim jest chłopak Neo-Node, który takie coś dokonał i oprócz tego inne rzeczy jeszcze (podświetlenie klamek, drzwi, zapalniczki i dołożył parę rzeczy jeszcze do auta. Nie wiem czy nie było by mozliwości przełożenia samych pokręteł od skody superb III, która też ma podświetlane pokrętła. Link do chłopaka 403 — Доступ запрещён

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X