Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fotel AGR do Oct III FL - ktoś drążył temat?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fotel AGR do Oct III FL - ktoś drążył temat?

    Jak w temacie.
    Mój czarnuch
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

  • #2
    Ja drążyłem do nie-FL.
    Plug&play z Golfa hatchback.
    Rafał

    Komentarz


    • #3
      Mam fotele manualne
      Czy takie fotele podejda do Octavi 3 2013:

      Link

      Komentarz


      • #4
        Milord - dzięki
        Mój czarnuch
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

        Komentarz


        • #5
          Jak chodzi o ten masazer plecow, to nie wiem czy bym sie na to porywal. Sam fotel jest raczej taki sam. Jakby tam byla jeszcze wentylacja fotela to bylby bajer
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
            Jak chodzi o ten masazer plecow, to nie wiem czy bym sie na to porywal. Sam fotel jest raczej taki sam. Jakby tam byla jeszcze wentylacja fotela to bylby bajer
            Głowna kwestia to fakt czy elektryczne fotele są do zamontowania plug&play w miejsce manualny.
            Jeśli nie to ile przeróbek jest koniecznych aby elektryczne zamontować w miejsca manualnych.

            Komentarz


            • #7
              Mechanicznie tak, potem pozostaje wiazka do sterowania fotelami. Schemat potrzebny i ustalenie skad dokad co idzie. Pewnie nowe sa tez podgrzewane a manualne byly ?? Bo to tez bylaby kolejna rzecz do dolozenia, a tu wymiana panela i to juz chyba nie jest P&P
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                Mechanicznie tak, potem pozostaje wiazka do sterowania fotelami. Schemat potrzebny i ustalenie skad dokad co idzie. Pewnie nowe sa tez podgrzewane a manualne byly ?? Bo to tez bylaby kolejna rzecz do dolozenia, a tu wymiana panela i to juz chyba nie jest P&P
                Czy ktoś już przekładkę taką robił?
                Dużo przeróbek w instalacji?

                Komentarz


                • #9
                  Cześć,

                  ja robiłem taką przekładkę. Jest sporo roboty z wpięciem się w kostki, ogarnięty elektryk działał z samym montażem ponad godzinę mimo że miał przygotowane wiązki i schematy. Demontował nawet poduszkę kolanową żeby się dostać do instalacji. Koszty mniej więcej: 250 panel klimy z włączaniem podgrzewania foteli, wiązki do podgrzewania i masażu 200 + montaż.

                  Dla mnie te fotele są o niebo wygodniejsze od fabrycznych. Sporo dłuższe siedzisko z regulacją, więc można je ustawić tak, że podparte są całe uda. Do tego regulacja na wysokość i głębokość odcinka lędźwiowego też robi robotę a jak to nie wystarczyło to zawsze pozostaje jeszcze masaż

                  Zapomniałbym wspomnieć o trzymaniu bocznym, które w fabrycznych fotelach nie istniało

                  Komentarz


                  • #10
                    zeb wrzuciłbyś fote jak to wyszło u Ciebie
                    Dawid
                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                    Komentarz


                    • #11
                      a jak jest z tyłem? tylna kanapa od golfa 7 kombi pasuje do O3; ktoś to robił? może zdjęcia

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X