Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Apple Car Play w O3 z 2013 przed FL ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Apple Car Play w O3 z 2013 przed FL ?

    Hej,
    czy w skodzie prod 2013.06 - przed FL z radiem Columbus działa opcja Apple Car Play ? W menu nie mogę wybrać takiej opcji, nie wiem czy chodzi o aktualizację ?
    Podpinam normalnie z kabla tak ?

    Ktoś komu to działa, może dać znać ? O ile nie wyszło to dopiero w FL


    To, to to

  • #2
    No u mnie to działa ale właśnie po FL ale z tego co wiem to przed tez powinno działać. Dużo zależy tez od kabla jaki używasz.
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
    przedstawiam smerfetke

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez 2.0-16v Michał Zobacz wpis
      No u mnie to działa ale właśnie po FL ale z tego co wiem to przed tez powinno działać. Dużo zależy tez od kabla jaki używasz.
      W sensie, że kabel musi być oryginał ? Czy przed podłączeniem telefonu, w MENU wyboru pojawia Ci się Apple Car Play ? Czy dopiero w momencie podpięcia ?

      Komentarz


      • #4
        Najlepiej właśnie oryginał. Już wcześniej z tego co pamietam ma car play. Ale głowy nie dam uciąć.
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
        przedstawiam smerfetke

        Komentarz


        • #5
          Dalej nic Czy ktoś ma jakiś pomysł ?

          Komentarz


          • #6
            a nie było tak że trzeba coś było wykupić aby to działało przed FL...?
            Dawid
            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

            Komentarz


            • #7
              Faktycznie tak było, znajomy w yeti w aso zapłacił za to 800 zł
              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
              przedstawiam smerfetke

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez 2.0-16v Michał Zobacz wpis
                Najlepiej właśnie oryginał. Już wcześniej z tego co pamietam ma car play. Ale głowy nie dam uciąć.
                Nie trzeba oryginału , mi działa na kablu z aliexpress , Natomiast trzeba aktywowac SmartLink+ aby to zadziałało . w FL juz chyba to dają jako standart przy radiu Bolera 2 i wyższych .a w starszych chyba trzeba bedzie zapłacić za odpalenie funkcji . Można sie podpytać jakich magików co koduja VCDSem czy jest szansa na odpalenie tego bez wizyty w ASO, bo oni pewnie sobie policzą za to fajne pieniązki.
                2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                Komentarz


                • #9
                  Ja nie pisałem że musi być ori ale najlepiej jak by był. Z tego co wiem to nie każdy kabel będzie działał, spoko że trafiłeś na taki co działa. ASO faktycznie sobie liczy ale chyba tylko oni mogą pomóc.
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                  przedstawiam smerfetke

                  Komentarz


                  • #10
                    Ktoś z okolic Krakowa/Żywca tj. Małopolska/Śląsk podjął by się czegoś takiego za pieniądze mniejsze niż ASO ? Jeżeli to potrafisz i chcesz zarobić, napisz !

                    Nie zależy mi na tym jakoś straszliwie, jednak opcja wygląda fajnie ...

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Danielosa Zobacz wpis
                      Ktoś z okolic Krakowa/Żywca tj. Małopolska/Śląsk podjął by się czegoś takiego za pieniądze mniejsze niż ASO ? Jeżeli to potrafisz i chcesz zarobić, napisz !

                      Nie zależy mi na tym jakoś straszliwie, jednak opcja wygląda fajnie ...
                      Jak masz okazje to odpalić to zrób to . Ja korzystam z tego codziennie , zawsze leci muza ze Spotify , zawsze google maps / Waze mnie informuje o korkach. Wg mnie bardzo przydatna funkcjonalność. Coraz wiecej aplikacji sie pojawia .. ostatnio Sygic (navi) tez właczyła swoją funkcjonalność w AppleCar .
                      2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez xcex Zobacz wpis

                        Jak masz okazje to odpalić to zrób to . Ja korzystam z tego codziennie , zawsze leci muza ze Spotify , zawsze google maps / Waze mnie informuje o korkach. Wg mnie bardzo przydatna funkcjonalność. Coraz wiecej aplikacji sie pojawia .. ostatnio Sygic (navi) tez właczyła swoją funkcjonalność w AppleCar .
                        Aktualnie też nie mam problemu z korzystaniem z Tidala (ala spotify), dzwonieniem itp- jedyne co, to mapa inna niż navi by się przydała. Muszę zorientować się jaka cena w ASO.
                        Oktawkę dopiero co kupiłem miesiąc temu i muszę odbudować mój budżet... stąd od razu pytam o to, czy ktoś by się tym nie zajął na prywatnie
                        Dzięki za opinie !

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Danielosa Zobacz wpis
                          Ktoś z okolic Krakowa/Żywca tj. Małopolska/Śląsk
                          hmmm może na spota jutro wpadniesz do Uszwi zobaczymy co się da zrobić
                          Dawid
                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                            hmmm może na spota jutro wpadniesz do Uszwi zobaczymy co się da zrobić
                            Chętnie, ale dopiero wróciłem ze studiów + plany na wieczór, ale dzięki !

                            Komentarz


                            • #15
                              a czy ktoś w Krakowie lub okolicach ma możliwość aktywowania CarPlay?

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez gregkrak Zobacz wpis
                                a czy ktoś w Krakowie lub okolicach ma możliwość aktywowania CarPlay?
                                jeśli się wogóle da to tylko ASO,a tak na marginesie.....
                                Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                wpadniesz do Uszwi
                                na spota 15lutego o 18:00
                                Dawid
                                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X