Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podgrzewana kierownica

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podgrzewana kierownica

    Witam,

    czy ktoś z szanownych forumowiczów wie, czy do O3 przed FL można dołożyć ogrzewaną kierownicę? Jeśli tak, to poprosiłbym o namiar na warsztat który mógłby to zrobić.

  • #2
    Da się - do wymiany manetki na Valeo, taśma pod kierownicę , trochę kabelkologii, wymiana lub upgrade sterownika klimatyzacji, no i kierownica ogrzewana z obsługą mulitifunkcji jak ktoś miał (klawisze multifunkcji mają dodatkowo czujniki temperatury)
    OCTAVIA III KOMBI 1.4 TSI, CZDA, STYLE, 150KM
    VCDS, VCP,

    Komentarz


    • #3
      balard12, masz jakieś schematy?
      Mam sterownik do podgrzewanej kierownicy. Chętnie bym przygarnął schemat.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #4
        Czy 3V0 419 091 AC BGW to jedyna ogrzewana kierownica, czy są jeszcze inne (z innymi numerami katalogowymi)? Od tego pewnie trzeba zacząć... balard12 : a poduszka? Czy w FL przypadkiem nie zmieniło się mocowanie airbaga?

        Komentarz


        • #5
          Znalazłem (tu: Wymiana kierownicy - czy będzie pasować? - Octavia Club Polska , oraz tu: Forum - OCTAVIA-RS.COM) inne kody: 5E0419091BH, 5E0419091BJ, 565419091G.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
            balard12, masz jakieś schematy?
            Mam sterownik do podgrzewanej kierownicy. Chętnie bym przygarnął schemat.
            Nie mam w tej chwili - jak będę na erwin to przy okazji spróbuje ściągnać.

            Mocowanie poduszki na 99% takie samo
            OCTAVIA III KOMBI 1.4 TSI, CZDA, STYLE, 150KM
            VCDS, VCP,

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X