Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zamiana Swing na Swing z bluetooth

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamiana Swing na Swing z bluetooth


    Witam!

    Posiadam w O3 podstawowe radio Swing, bez wyświetlacza dotykowego. Znalazłem ofertę odtwarzacza w wersji z bluetooth - jakich jeszcze zmian musiałbym dokonać aby taka przekładka działała?
    Co z mikrofonem?
    Czy potrzebne będzie dodatkowe kodowanie?
    Na jakie jeszcze koszty trzeba się nastawiać?
    Czy da się odebrać rozmowę poprzez radio, bez przycisku na kierownicy?

    Pozdrawiam

  • #2
    Zamieszczone przez Kret00 Zobacz wpis
    Witam!

    Posiadam w O3 podstawowe radio Swing, bez wyświetlacza dotykowego. Znalazłem ofertę odtwarzacza w wersji z bluetooth - jakich jeszcze zmian musiałbym dokonać aby taka przekładka działała?
    Co z mikrofonem?
    Czy potrzebne będzie dodatkowe kodowanie?
    Na jakie jeszcze koszty trzeba się nastawiać?
    Czy da się odebrać rozmowę poprzez radio, bez przycisku na kierownicy?

    Pozdrawiam
    W miejsce Swing zamontowałem takie coś:
    Link

    Działa super

    Komentarz


    • #3
      Wierzę, ale jest to dość drogi temat a kompletnie nie zależy mi na nawigacji czy dotykowym ekranie - jedyne czego mi brakuje to właśnie bluetooth

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Kret00 Zobacz wpis
        Wierzę, ale jest to dość drogi temat a kompletnie nie zależy mi na nawigacji czy dotykowym ekranie - jedyne czego mi brakuje to właśnie bluetooth
        Jak zmienisz radio na oryginalne to jeszcze musisz go zakodować w ASO bo radia mają ochronne.
        Więc zamiennik nie jest taki drogi.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Kret00 Zobacz wpis
          Wierzę, ale jest to dość drogi temat a kompletnie nie zależy mi na nawigacji czy dotykowym ekranie - jedyne czego mi brakuje to właśnie bluetooth
          Hej,

          Podpinam się pod temat.Kodowaniem w ASO się nie przejmuję z pewnych powodów więc jeśli mogę prosić o podpowiedź co potrzebne do takiej zamianki ??

          Komentarz


          • #6
            sadze ze BT będzie zablokowany z powodu braku licencji na BT w twoim aucie. więc taka przekładka niema sensu. a potrzeba mikrofon i wtyczkę do radia + kodowanie

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X