Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co mogę włączyć - a co jest wyłączone ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co mogę włączyć - a co jest wyłączone ?

    Jak w temacie
    Kto na Śląsku , lub okolice Rybnika włączy pewne rzeczy które są wyłączone przez ASO .
    Wiem ze mogę mieć standing, asystenta ruszania pod górę, i wiele innych ? Jakie jeszcze - napiszcie proszę co mogę jeszcze włączyć ?
    Mam wersje style z ledami , z pakietem podświetlenia ambiente ...dzięki za info

  • #2
    Myślę że trzeba się zgłosić do ASO, ale nawet tam nie jest łatwo uzyskać info. Ja też mam kody np od GPS nie aktywowane ale dałem sobie spokój z tym na razie
    https://artykulytechniczne.pl

    Komentarz


    • #3
      Tu możesz znaleźć co można aktywować
      AVR x 520BTstemei.de .Fahrzeugcodierungen .Codierungsservice .VW AG Diagnosepartner - Stefan Meier - Skoda Octavia III 5E - Fahrzeug Codierungen Freischaltungen VAG Fahrzeugmodelle

      Komentarz


      • #4
        Witam wszystkich od niedawna jestem posiadaczem O III wcześniej była OII mam pytanie odnośnie ekranu starowego radia. Zauważyłem że nie za każdym razem pojawia się na wyświetlaczu logo skody czy to normalne?. Jeśli tak to czy można to zmienić i wydłużyć czas wyświetlania ekranu startowego, i czy można ustawić np żeby odrazu włączał sie na ekran klimatyzacji. Czy VCDS da rade coś z tym zrobić. Dziękuję za odp.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X