Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana lamp z bixenon na bixenon z LED (dzienne)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zmiana lamp z bixenon na bixenon z LED (dzienne)

    Witam

    W związku z tym że moje oryginalne lampy zostały uszkodzone chciałbym wymienić je na nowe. Zauważyłem że większość sprzedawanych lamp z rynku wtórnego to z paskiem LED a bez są trudno dostępne.
    I tu moje pytanie jak to wygląda z tym paskiem LED? Czy bez problemu zmienię kodowanie bez zmiany sterowników? Czy przetwornica Xenon jak i sterownik AFS (z tego co wiem też jest zamontowany na lampie) będą pasowały plug&play? Co z sterownikiem (przetwornicą) LED? Jaki model przetwornicy muszę dokupić. Widzę że są jakieś np z VW czy skody i strasznie duże różnice cenowe. Co prawda nie zależy mi jakoś na tych ledach ale jeśli już zamontuje chciałbym by działały jak w oryginale. I ostatnia kwestia czy muszę zmieniać jakoś instalację? Dokładać jakąś dodatkową masę w celu regulacji dimmingu ledów?

    Z góry dziękuję za info.
    PS. Jeśli ktoś ma na sprzedaż lampy Bixenon bez LED proszę o info. Potrzebuję też maskę jak i zderzak do mojej O3 przed FL.

  • #2
    Czy ktoś jest mi w stanie pomóc w tym temacie? Czy nikt nie przerabiał takiego czegoś?

    Komentarz


    • #3
      zmiana kodowania i dodanie 2 przewodów do każdej lampy

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X