Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana lampek oświetlenia tablicy rejestracyjnej.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana lampek oświetlenia tablicy rejestracyjnej.

    Ostatnio przyglądałem się oświetleniu w skodzie karoq. Jest to oświetlenie LED-owe ale nie jest tak rażące jak niektórzy co wymieniają zwykłe żarówki na ledy. Dlatego zastanawiam się czy lampka będzie pasowała w miejsce oryginalnej z O3.

    W O3 mam aktualnie 5N0943021B

    W Karoq 5NA943021

    Z tego co widzę w O3FL też są takie LEDy stosowane.

  • #2
    Bedą pasować plus adaptacje które trzeba zrobić.
    Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

    Komentarz


    • #3
      Wymieniłem, wyłączyłem diagnozę i jest bomba.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez SQT Zobacz wpis
        Wymieniłem, wyłączyłem diagnozę i jest bomba.
        a masz zdjęcie dla porównania jak był przed i po, jaka jest różnica?

        Komentarz


        • #5
          Wezcie mi wytlumaczcie, po cholere zmieniacie na ledy, zeby auto bylo widac kilometr dalej czy moze macie slabe swiatla wstecznego?
          Bo normalnego leda nad rejestracja jeszcze nie widzialem.

          Komentarz


          • #6
            to się nazywa agrotuning
            Powered by R-Performance

            Komentarz


            • #7
              Te lampki to fabryczny zamiennik zwykłej lampki oświetlenia tablicy. I nie walą tak światłem jak niektóre agro żarówki led.
              Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

              Komentarz


              • #8
                Fabrycznie były 2 typy tych ledów. Z 2 diodami a później z 1 jedną diodą. Zmieniony jest kształt całego szkła przez co światło ładnie się rozbija i nie widać białych plam jak w wypadku gdy ktoś montuje żarówki ledowe. W Karoq nawet takie mam fabrycznie zamontowane więc nie jest to jakiś agrotuning.

                Komentarz


                • #9
                  LEDowe oryginalne pasujące do O3 mają nr 000052110 (3AF943021A)





                  kodowanie oświetlenia tablicy rejestracyjnej:
                  Wybierz STG 09 (zasilanie pojazdu)
                  autoryzacja dostępu STG -> Funkcja 16
                  Wpisz kod odblokowujący 31347
                  Regulacja STG -> Funkcja 10

                  (1) -Leuchte25KZL HA59 rodzaj obciążenia 25 Wybierz
                  Regulować ogólne LED - wartość przy 43 allgemeine LED,

                  (6) -Leuchte25KZL HA59 wartość ściemniania AB 25 Wybierz
                  Dostosuj wartość - max 127 min 0


                  Pozdrawiam,


                  Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                  Komentarz


                  • #10
                    Tak. Ale w ostatnich o3 były montowane również takie jak ja podałem - 1 dioda Led w lampce.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez SQT Zobacz wpis
                      Tak. Ale w ostatnich o3 były montowane również takie jak ja podałem - 1 dioda Led w lampce.
                      Chętnie poznam numerek tych z 1 diodą, bo w czerwcu 2019 r. były jeszcze 2 i nr ten sam co podawałem powyżej:

                      Pozdrawiam,


                      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja numerek wziąłem z ETKI 5NA943021

                        etka.png
                        Ostatnio edytowany przez SQT; 43239.

                        Komentarz


                        • #13
                          witam

                          Potrzebuję pomocy w kodowaniu. Po zakupie oświetlenia tablicy rejestracyjnej led, które zakupiłem w tym miejscu: LED Lampka rejestracji 3AF943021A Skoda VW Audi MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi
                          Niestety z tego opisu który jest wyżej nie bardzo się orientuję co trzeba przestawić i na jaką wartość aby nie pojawiał się błąd oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Wcześniej były zwykłe żarówki W5W.
                          Dziękuję za POMOC

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez seals1979 Zobacz wpis
                            witam

                            Potrzebuję pomocy w kodowaniu. Po zakupie oświetlenia tablicy rejestracyjnej led, które zakupiłem w tym miejscu: LED Lampka rejestracji 3AF943021A Skoda VW Audi MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi
                            Niestety z tego opisu który jest wyżej nie bardzo się orientuję co trzeba przestawić i na jaką wartość aby nie pojawiał się błąd oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Wcześniej były zwykłe żarówki W5W.
                            Dziękuję za POMOC
                            Przepłaciłeś, nawet w ASO mają taniej.
                            W poście nr 9 masz wszystko podane co i jak robić VCDSem.
                            Pozdrawiam,


                            Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                            Komentarz


                            • #15
                              Witam

                              tylko jednego w tym poście nie rozumiem: ustawione mam na 43 allgemeine LED i czy mam zmienić tą wartość 18-2*5W na co to zmienić. bo świeci mi się cały czas błąd oświetlenia.
                              A sprawdzałem cene tych lampek na stronie: czesci.benepol.pl i ich koszt to 167,90 zł brutto.

                              Komentarz


                              • #16
                                Skasowałeś ten błąd po zakodowaniu na LED?
                                Jeden lokalnych kolegów z Gdańska też miał jakiś problem, ale za którymś razem mu poszło czy na kolejny dzień już działało, jakoś tak.

                                Trzeba szukać pod nr 000052110 np. POLBIS AUTO z Olsztyna - Link
                                Pozdrawiam,


                                Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                Komentarz


                                • #17
                                  Witam
                                  To faktycznie trochę taniej.
                                  Tak błąd był kilkakrotnie kasowany i niestety powracal. Miałem ustawione to kodowanie 43 - allgemeine LED i błąd się pojawial. Dopiero jak ustawiłem ustawienie jak dobrze pamiętam 23 - LED 12v nie ma komunikatu o błędzie. Udało mi się.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Jak ktoś szuka takich lampek to tutaj ja zakupiłem swoje taniej bo po 25 zł i mogę z czystym sumieniem polecić. Oryginały zgodnie z opisem. Ten sprzedający nakleił jedynie swoją plombę na tą lampkę i to tyle.

                                    Link

                                    Montaż:


                                    Kodowanie:
                                    Ostatnio edytowany przez paszczak1991; 51705.

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X