Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kodowanie -sygnał zamykania/otwierania przez klakson.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kodowanie -sygnał zamykania/otwierania przez klakson.

    Witam,


    Panowie zakodowałem w sterowniku 09Centralna elektryka wszystko wg opisu.
    Pojawiło sie w menu car dodatkowa funkcja sygnał dźwiękowy zamykania.

    Problem jest taki, że przy zamykaniu jest dźwięk klaksonu pojedynczy natomiast przy zamykaniu brak dźwięku tylko kierunki mrugają standardowo.

    Co jest nie tak?

  • #2
    Więc coś skopałeś
    Jeśli zrobiłeś przed kodowaniem autoscan i go zapisałeś zawsze możesz go przywrócić.
    Uściślij jeszcze kiedy masz dźwięk klaksonu, a kiedy go brak, bo nie za bardzo zrozumiałem z tego co napisałeś.
    Ostatnio edytowany przez gradek; 9065.

    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

    Komentarz


    • #3
      Zamykam z sygnałem dźwiękowym otwieram bez sygnału dźwiękowego.
      jak to sie stało ze dźwięk mam tylko przy zamykaniu?

      Zrobiłem wg przepisu
      Acknowledgement signals - Akustische Rueckmeldung Entriegeln - z 'not active' na 'active'
      (2) Acknowledgement signals - Akustische Rueckmeldung Verriegeln - z 'not active' na 'active'
      (7) Acknowledgement signals - Menuesteuerung akustische Rueckmeldung - z 'not active' na 'active'

      W tym momencie pojawia się w radiu w kategorii "Otwieranie zamykanie" opcja potwierdzenie akustyczne za pomocą które w dowolnym momencie możemy opcję wyłączyć bez konieczności używania VCDS.
      
      (6) Anti-thieft device - Akustischer Alarm Signalhorn - z 'not active' na 'active' bez tego bo nie mam alarmu

      (9) Acknowledgement signals - Akustische Rueckmeldung Signalhorn - z 'not active' na 'activep

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X