Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak danych na wyświetlaczu MFA (komunikat " Brak wpisów")

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak danych na wyświetlaczu MFA (komunikat " Brak wpisów")

    Witam wszystkich od kilku dni jestem użytkownikiem Skody Octavii wer. III i nurtuje mnie taki dylemat, że na środkowym wyświetlaczu pomiędzy zegarami nie wyświetla spalania ani prędkości jazdy i wyświetla komunikat brak wpisów. Dodam,że w aucie jest tempomat i kierownica multifunkcyjna natomiast prawa manetka ta od wycieraczek nie posiada tzw. kołyski do przerzucania opcji.
    Powiedzcie czy tak ma być?
    Dane o spalaniu, zasięgu itp, są wyświetlane ale na wyświetlaczu centralnym od radia. Próbowałem różnych opcji z instrukcji obsługi ale żadna nie działa. W instrukcji jest mowa o prawej manetce z przyciskami u mnie takiej nie ma.
    Pytanie do znawców tematu czy da się doposażyć auto dodając prawą manetkę (jeśli prawa i lewa są rozdzielne) i np. aktywacja VCDS.
    Zdjęcie licznika
    Zdjęcie - 02.02.2020 | Fotosik.pl

    Jeśli napisałem temat w nieodpowiednim dziale proszę mod. o przeniesienie.
    Ostatnio edytowany przez renegat207; 50479.

  • #2
    naciskasz na przycisk z prawej strony na multifunckji i cofasz się do wyboru menu, pokrętłem prawym wybierasz i potem przez naciśnięcie zatwierdzasz gdzie chcesz wejść.

    Komentarz


    • #3
      Ok .Dzięki za odpowiedź. Jutro sprawdzę czy zadziała.

      Komentarz


      • #4
        Żeby nie było niedomówień, zaznaczyłem przycisk na kierownicy który cofa się do "menu" a pokrętłem przerzucasz karty i to co cie interesuje wchodzisz. Po wejściu do danej funkcji, znowu możesz kręcić i przełączać spalanie średnie, chwilowe itd.

        Bez tytułu.jpg
        Ostatnio edytowany przez SQT; 43239.

        Komentarz


        • #5
          Super, dziś już wszystko ustawione i działa jak należy. Dziękuję Ci SQT za pomoc.
          Swoją drogą wychodzi na to, że jeśli była kierownica multi w aucie i tempomat to prawa manetka z tzw. przyciskiem kołyskowym nie występowała. Po zdjęciach widać, że te manetki są nie rozłączne.

          Komentarz


          • #6
            Dokładnie tak jak mówisz. Nie ma w sumie sensu, a i nie wiem czy w ogóle taka konfiguracja by ruszyła bo zakodowaniu.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X